Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Prosim tradery o pomoc, mozna jste se s timto problemem nekdy setkali. Jiz 5 mesicu mam aktivovany ucet u IB a pouzivam Sierra chart. Vse naprosto bez problemu. Nyni jsem provedla update TWS a Sierry (verze 137). Bohuzel mam ale problemy ve stahovani dat Sierrou. Mam nastavene zobrazovani dat ER2 od 15:30 do 16:01. Nicmene data se mi stahuji pouze v dobe kdy jsem pripojena. Tj. vcera jsem se odpojila ve 12:25 a dnes prihlasila v 9:55. Z tohoto mezidobi se mi nestahla zadna data. Stejne tak dnes mezi 11:10 a 13:50. Pro predstavu prikladam graf. Navic se stava, ze se sierra sama odpoji a prerusi se prisun dat z IB. Pokud cely soubor ER2-200703-GLOBEX smazu a otevru si novy, stahnou se kompletni historicka data. V minulosti jsem se s timto problemem nikdy nesetkala a pri updatu jsem zadne nastaveni nemenila. Velice dekuji za kazdou radu. Eva

3047

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Evo,

i já jsem tento týden zaznamenal problémy se Sierrou a daty z TWS. Mám zobrazeny range bars, v úterý běželo vše normálně, ale ve středu se mi graf totálně rozhodil a některé svíce se zobrazili až dvaceti tickové (mám nastavenou svíčku na 10 ticků), takže se mi úplně rozhodil stav celého indikátoru, což mě docela vytočilo. Zkoušel jsem data vymazat a zaktualizovat (Tools - Edit Intraday Data), ale problémy přetrvávaly. Tak jsem zaktualizoval Sierru, vymazal starý soubor a nahradil ho novým. Nová data běží sice v pořádku, ale ta úterní data jsou stále nějaká divná.

Po vytvoření nového souboru máte data kompletní?

David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já mám podobný problém jako Eva-stáhla jsem si update TWS a vykreslily se mi svíce až od doby, kdy jsem napojila Sierru na TWS. Hrála jsem si s tím jakou dobu, ale čas od 14,30 (mé defaultní nastavení) se mi tam doplnit nepodařilo...... Byla jsem do včerejška mimo domov, data z předchozích dnů se nahrála komplet, ale dnešek ne. Čím to může být?

Dál poradí mi někdo, jak odstraním ze Sierry horní lištu, kde jsou ve zkratkách nejpoužívanější příkazy, jež jde vyvolat i přes TOOLS a podobně? Nějakým nedopatřením se mi povedlo ji tam vložit, tím pádem nevidím v dolní části grafu minuty a hodiny a ani posuvníky, což je špatné. Prohrabávala jsem se hodiny diskusemi a videotutoriály, ale toto jsem nikde nenašla. Přitom jsem si na několika skreenshotech (?) všimla, že někomu se to vejde na obrazovku vše v pohodě-možná to bude u mne nastavením obrazovky, že se mi to tam všechno nedostane... V každém případě onu lištu vůbec nepostrádám a mohu Sierru bez problémů provozovat bez ní, tak prosím o radu, jak ji vyhodit (lištu, ne Sierru).
Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den
Po aktualizaci Sierry verze 137 mám stejný problém jako výše Eva. Když vymažu starý soubor dat a vytvořím nový tak se načte komplet. Pokud však Sierru zavřu a otevřu tak již nenačte historická data v mezidobí.
Napíše tuto hlášku:

Data Feed Message:Historical Market data Service error message:API historical data query cancelled: 8 Error Code: 162 RQN: 8. 09:34:33 12/29/06

Nevím kde jsem udělalchybu v zadávání údajů. Několikrát jsem zkoušel přeinstalovat Serru a stále nic.
Díky všem za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mam stejny problem. Vypada to ale na problem Sierra Chartu, prestoze jejich support tvrdi opak. IB pravdepodobne pridalo kontroly na spravnost pozadavku pro download historickych dat. Problem je pravdepodobne v tom, ze Sierra Chart v techto pozadavcich posila cas v budoucnosti a to IB odmitne...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no protoze se mi nezobrazil prispevek jz tak jsem chtel napsat to same. IB hazi vinu na SC a ti zas naopak.
IB: We rolled back the release that exposed this issue. We are not sure why Sierra Charts sends their queries dated 640 seconds into the future. Our new release rejected the illogical time stamp.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...