Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

Urcite uz nekdo z vas resil ten samy problem. Potrebuju ze Sierry vyexportovat data do textoveho formatu a to do 1min podoby. Potiz je v tom, ze mam 2sec data a pokud dam export dat ze Sierry, vytvori mi soubor ktery je taktez 2sec. Neprisel jsem na to, kde bych mohl nastavit vystupni TF exportovaneho souboru. Nevite nekdo jak na to ?

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,


muzte me prosim popsat podrobny popis nastaveni SCMagic do Sierry. Koupil jsem si 1m data /YM a ES/ a vse jsem provedl dle navodu nize:

1.) First please download and install the ODBC driver if you have not done
before www.scmagic.org/English/Pages/Download.htm

2) Download and install the latest SCMagicClient.exe 1.0.24, the version
number is under Configuration => Info

www.scmagic.org/English/Pages/Download.htm

Put in your login data under configuration
user = ...... license = ........

Per default it will be saved in c:\program\SCMagicClient

Doubleclick the SCMagicClient.exe

3.) Put in to SCMagic Client Username und License under Configuration

4) To see the entire chart history, press F5 in SierraChart and put the
number of days to diplay to 1000

Choose with the browse button the path to your ...../SierraChart/data folder
and press Connect.

Muzete me zaslat Vas postup, ja se dostanu do bodu -SCMagicClient - SCMagicClient.exe, kde zadam user = ...... license = ........ a zadam CONNECT - potom ctu Connecting to database + 11ti mistne cislo....a tady se nepohnu dal, ale mozna je chyba uz nekde na zacatku.....


Velice dekuji za info

Focus



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lukasi dekuji za odpoved.
Ja jsem asi neco blbe pochopil. Kdyz mam timefrime napr. 3min a nastavim tickovy graf na napr. 133ticku, tak se bar tvori tech 133ticku, ale jen do uplinuti tri minut - to znamena, ze tech 133ticku musi byt do tri minut, jinak po trech minutach se automaticky zacina tvorit novy bar. Takze bud driv bude 133ticku a bar bude ze 133 ticku za necele 3minuty a nebo uplynou drive 3min a bar je z necelych 133ticku za cele 3minuty. Ja vim je to trochu kostrbate popsane, ale je to tak dobre?
Dekuji, honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lukasi vazim si tve trpelivosti, ale ty gryfy jsou presne pod sebou, akorat ten spodni je delsi a 15.12. uz na nem neni videt. Jak jsem psal tak me to pride taky jako blbost 233ticku je porat 233ticku, ale ta sierra mi to takhle kresli a ja ji to nemuzu porat vysvetli. Nekde asi delam chybu, ale nemuzu prijit na to kde. Dekuji moc za rady.
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honzo, trochu jsem na to teď koukal a myslím, že problém je v tom, že když se data dotáhnou z backfillu, tak to nezaznamená příslušný počet ticků a z grafu se de facto stane časový graf dle zadané periody (tj. přesně jak je na těch screenshotech, které jste vkládal) - schválně zkuste mrknout na údaj T (napravo od Volume) a tam já osobně mám při backfillu 0, jinak při live stahování tam mám +- 233. Teď jsem to projížděl i exportu do excelu a skutečně - u sloupce #of trades tam mám 0, když jsem nebyl u compu... Bohužel tohle je docela problém, nejen u tickových, ale i volume a range grafů....
Tak snad jsem pomohl.
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Z obrázků to bude patrnější - na tom prvním je 233t graf z pátku 12.1. (nebo spíš +-233t :-) a na tom druhém je graf z 29.12., kdy jsem nebyl u compu a dotahoval 30s backfill z IB, hodnota T = 0, čili to nemá ani podle čeho "složit" ten graf a při vyplnění času jako 0-0-0 to logicky bere tu nejnižší časovou jednotku, čili 30s, jinak po nastavení 10min je to 10min interval atd... H.

3155

3156

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...