Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

Pánové,

chtěla jsem si na graf (v Sieře) přidat pivoty. Přidala jsem do příslušné studie, ale na grafu je nevidím. Mám nastaveno:
Daily chart 1
Firmula Type 0
Days to calculate 50
Use this intraday yes
value format 1
chart region 1

v Subraphs

Line label
zaškrtnuto : name i label
print to the: left

Proč se mi pivoty nezobrazují? Není to třeba tím, že trhy ještě "nejedou"?

Dál mi přestala "chodit" možnost roztahování nebo přitahování ceny na pravé straně grafu, kdy přidržením a tažením se s tím dá hýbat tak, jak člověk potřebuje. Už jsem prošla vše, co se dalo a nepřišla jsem na nic, proč mi to najednou nechodí.

Prosím, poradí někdo. Předem děkuji.
Dál mi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

TAtiano,
to nastaveni grafu aby jsi ho mohla roztahovat atd. se da jednoduse nastavovat tak, ze kliknes pravym tlacitkem mysi na pravy okraj grafu (tam kde jsou uvedeny hodnoty).Ukaze se ti nabidka, das "Scale". Dostanes se do nabidky kde mas zrejme nastaveno "automatic" - to je to klasicke pevne nastaveni. Kdyz si das "constant ange - auto centering", zadas napr. hodnotu "100" tak tazenim mysi po prave strane grafu (tam kde jsou uvedeny hodnoty) si muzete roztahovat ci stahovat graf.
PS: Sebik to popisoval ve svem manualu ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj Tatiano,

jestli máš vykreslený PP, tak ti to pivoty nakreslí, ale dnešní PP je skoro přesně uprostřed pátečního grafu. Vzhledem k tomu, že nemůžeš zužovat ani rozšiřovat pole grafu, ani případně posouvat, ostatní R a S se ti ani nevykreslí, resp. nejsou v tvém zobrazovacím poli.
ce se týká posouvání, možná by pomohla úplna odinstalace a znovu instalace sierry i s odstraněním všech failů, které souvisejí se sierrou.
Jak psal 911 kousek nahoře, pokud máš zatržené "use this intraday graph" YES, pivoty by se ti měl y určitě zobrazit.
;)
hrabal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cert aby se v tech jejich updatech vyznal. driv stacilo mit automatic a jen hejbat mysi a fungovalo to. ted tam furt davaj vselijaky serepeticky a pak aby si clovek domyslel kde co ma zatrhnout.

Tatiano
jj je to spravne

Ted se s tema pivotama nejak roztrhl pytel. vsichni mi pisou maily, co se deje? vysel clanek v mlade fronte nebo co? :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To 911

Spíš někde vrabci na střeše cvrlikali, že nějaký Lukáš (911) se tím slušně živí.... (teď by tady měl být nějaký vtipný smajlík, bohužel jsou nefunkční, tak si ho domysli).

Jinak díky všem a jdu to zkoušet. Je to tak, než jsem si instalovala novou verzi, vše mi chodilo, a teď mi nechodí kde-co. No a bohužel má jazyková výbava není taková, abych si se "sieřany" byla schopná dopisovat a dotazovat se a řešit své problémy čtením jejich fóra.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...