Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

arm77,

prosim te a co te vedlo k tomu, ze budes hledat spolubojovniky ze slovenska zrovna ve vlakne Sierra chart-nastaveni. ja bych spis slovaky hledal ve vlakne "stop loss dopodrobna, pomerancova stava nebo minimalni vek"

no ale protoze si myslim ze jsi schopen je tam hledat :-) zkus radsi www.financnik.cz/forum/list.php?8 a pak si klikni bud na ministretnuti v SR nebo stretnutie na slovensku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň všetkým, Rád by som poprosil skúsenejších o radu. Mám ostrú verziu Sierry 144, ostrý účet u IB. Podarilo sa mi pomocou Finančníka / vďaka/ prepojiť Sierru s TWS, stiahol najnovšiu verziu API. Môj problém spočíva v skutočnosti, že mi nefunguje backfill. Teda, do Sierry tečú a zobrazujú sa len aktuálne data. V prípade, že sa odpojím na niekoľko hodín, chýbajúce data sa nestiahnu. Po spustení Sierry mi message log dá hlášku: " Data feed Message: Market data farm connection is ok: ibdemo Error Code 2104 RQN:-1 čas datum " " Data feed Message: HMDS data farm connection is broken: demohmds Error Code 2105 RQN:-1 čas datum" Po otvorení ktoréhokoľvek z kontraktov ER2-200703- GLOBEX, resp ES,YM, dá Sierra message log: " Data feed message: Historical Market data Service error mesage: API historical data query cancelled: 4 Error Code 162 RQN 4 datum čas " Nastavenie mám viď screenshoty, skúsil som podľa príspevkov v tomto a iných vláknach nastavenie inej časovej zóny - 7 hod, zobrazovanie dat v amerických obchod. hodinách, zaškrtnutie kolonky backfill a bez nej a pod. Bez úspechu a problém pretrváva. Budem vďačný za každú radu, prípadne Vašu skúsenosť. Vopred vďaka.

3328

3329

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...