Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dobrý den všem,
měl bych dotaz na vás, kteří máte sierru versi 87. Můžete mi někdo poradit, jak nastavit pivoty na intraday? Díval jsem se do helpu, ale nic chytrého jsem nenašel. (asi to bude mou angličtinou). A ještě jeden poddotaz, jak odstranit z grafu fib retracement. Je to pro mě neřešitelný problém. Nedaří se mi ho myší označit.
Předem díky za pomoc.
Radim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Moger,
versi 87? Ja osobne mam verzi 142 a u pivotu se nic vlastne nenastavuje. Jen si vyberes jake pivoty chces aby se zobrazovaly. U starsich verzi byly s pivoty tusim nejake potize.. Proto si stahni novou. Ohledne odstraneni cehokoliv na grafu - viz. Sebikuv vynikajici serial - tam to vse je. Odstrani se naprosto stejne jako napr. TL.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

moger

jestli muzu odpovedet, a dedukuji spravne, tak obchodujes ID. takze staci mit v kolonce use this intraday chart - YES.
v tu chvili to pocita na kazdy dany den. tzn. ze at zvolis jakykoli cislo tak dostanes stejne Pivot pro ID.

mozna kdyz budes hledat na sierra foru tak se dozvis vice podrobnosti. ja to nezkoumam, me to funguje. domnivam se ze to proste v 00:00 spocita z EOD previous day PP a ten mi zakresli

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...