Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

to Pavel Smékal:

při exportu dat přes Worksheetstudy je limitem počet řádků, který lze ze sierry vyexportovat. Doposud bylo max 55000. Nevím jestli není nějaká změna. Rozsah exportovaného období tedy záleží na nastavení obchodních hodin a Timeframe.

co se týká backfillu, tak v mé verzi jde nastavit maximálně 120 dní. (ver.170)

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,

po cca měsíci užívání Sierry se mě oběvuje pokaždé při spuštění hláška:
Software version: 170 12:16:54 05/26/07

NOTICE: Due to an unlikely but potential problem with the uninstaller in older revisions of 170, it is recommended you do not use the uninstaller with this version. 12:16:54 05/26/07

Usage end date: 5/6/2008. Current Service Level: 3 12:16:54 05/26/07
Time Offset Setting: +0:00:00 12:16:54 05/26/07

Zkoušel jsem Sierru přeinstalovat a nepomohlo.Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?

Můžete mě někdo poradit kde se dá stáhnout studie na Woodiho pivoty?

Díky Foxxx

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím
Chtěl bych se jen zeptat..... pokouším si teďka sestavit systém s indikátorem renko,protože s ním mám docela slušné výsledky na forexu,ale v sieře mi nejde otevřít ani nastavit pravděpodobně z důvodu špatného levelu který mám předplacený,nevíte jakým způsobem to vyřešit nebo přenastavit.Pokud by jste věděli zdali se dá stáhnout renko odněkud jinud pak by to bylo taky fajn.Předpokládám že se mnoho lidí tímhle indikátorem nezabývá,ale budu moc rád za každou odezvu.Předem díky moc Bushman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911

Jj už se mi to povedlo rozběhnout,mám level 3 ale nastavil jsem si 10 denní zkušební vyšší verzi a teď mi to běží,Jsem jen trochu zklamán protože se mi zobrazil klasický renko graf (to jsou ty kostičky) problém je jen v tom že se tu nezobrazuje klasické časové pásmo,graf se přizpůsobuje síle a rychlosti trendu.Potom ještě existuje renko indikátor, který se zobrazuje jako línie a při chopu vzniká vodorovná čára,dá se taky zakomponovat do klasického bar nebo candle grafu bez toho aby se ten graf časově zdeformoval,nevíte náhodou jestli tenhle indikátor má sierra v sortimentu co?nebo zdali se dá někde stáhnout ? děkuji Bushman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, propojil jsem IB+Sierru+TSim+ , kdyz jsem chtel nainstalovat ftrader.dll, na strankach ftrader jsem zjistil, ze Sierra implementoval Woodieho system a ftrader uy dal nebude poskztovat .dll.. tak jsem se vratil do Sierry a spustil Woodieho szstem (Tools->Woodies Built-in), po zpusteni nemuzu najit COUNTER, nemohli by jste poradit, PROSIM, co s tim? Pripadne, jestli jste se nekdo s danou situaci setkal? Dekuji. Marian

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobry den,
mam potize s funkci Edit / Export intraday data do .txt

Jednak mi pripada, ze nereaguje na zvoleny TF - exportuji se vzdy max. 30 sec. data. Je to feature?

Druhak zkusenejsi kolega mne informoval, ze nekde zahledl/zaslechl, ze s touto funkci jsou obecne problemy
a ze se "doporucuje" pouzivat radeji F6 / Studies / Worksheet a export do Excelu. Ten ma ale omezeny
pocet radku... jeden kontraktni mesic mi cvicne pres Edit / Export vysel cca 400K radku, takze to by byla
pracicka, po castech pres Excel...

Cili dotazy: dostal jste nekdo ze Sierry napr. data za cely rok? Jak? V jakem nejjemnejsim TF?

Vi se neco o "kvalite" dat ve funkci Edit / Export? Jsou v poradku, pouzivate to nekdo na neco?

Dekuji za rady

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...