Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj
Po instalaci nové verze Sierry 196 jsem zjistil toálně špatně zobrazené některé svíce a hodnoty u Range baru.
Porovnával jsem to s verzí 175, kterou jsem mněl na jiném počitači a tam to bylo OK.Tak jsem to přeinstaloval taky na v. 196 ať to můžu porovnat, jestli nemám problém jinde a rozhodilo se mi to stejně. Průser je v tom, že muj backtest je nyní totálně jinak, když použiji aktuální verzi Sierry.Mohl bych poprosit o někoho, kdo by porovnal novou verzi a nějakou starší, jak se range bary a hodnoty zobrazují?Data jsem mněl stejná i nastavení jako čas, počet zobrazených dní nazpět atd.
Díky Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer.
mám již několik týdnů problém, který jsem chtěl sám vyřešit, ale jsem na to krátký. Po přeinstalování Sierry se mně děje následující (data z IB). Když např. spustím Sierru v 19:37, tak na 3min TF je poslední svíce v 19:36, ale předposlední není v 19:33, nýbrž v 18:36. (předtím už je to OK, tedy 18:33, 18:30 atd.)Je tam vždy na všech TF hodina rozdíl. Je to určitě nějaká ptákovina v nastavení, ale už s tím bojuji dost dlouho a nemohu na to přijít.
Pokud zapnu PC v deset ráno, tak mně to moc nevadí, ale při zapnutí v obchodních hodinách jsou data na draka.
Děkuji za rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

zdravím, chci se zeptat jestli měl někdo podobný problém a jak ho vyřešil? Když zapnu sieru a IB a chci stáhnout data tak mě to stáhne v pohodě YM ale ER2, NQ ne začne to načítat od hodiny kdy to zapnu takže průběh který byl od 24:00 do doby zapnutí nemám vše mám aktualizované takže nevím kde je chyba.
Předem dík za radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všichni, kdo čtete tyto stránky. Mám úplně ten samý problém a nikde nemohu najít odpověď.

Provozuji Serru, IB a TSim+. Když nastartuji cokoliv tj. ER2, Ym či něco jiného ze svého chartbooku, tak se mi aktualizují data až na POSLEDNÍ HODINU, ta chybí. Snažím se seřizovat hodiny, čas pásma apod ale nic nepomáhá. Pomůže mi někdo?????

Díky předem za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@Tomáš (admin) alebo tomu kto si to pamätá:
Dovolím si pridať sa k predchádzajúcemu príspevku:

Vedeli by ste mi prosím upresniť, na akom trhu bol demonštrovaný jeho reálny priebeh záverom včerajšieho kuzu e-mini2 trhu? Trafili sme zrovna úsek chopu medzi S/R úrovňami s malým objemom obchodov. Bol to ER2 U7 alebo ER2 Z7 ??? (odhadujem okolo 16.00 hod) Neviem si ho opäť vyvolať a prezrieť, ako sa to ďalej uberalo. Žeby moja Sierra s demo dátami ukazovala niečo iné? Mne to ukazuje na ER2U7 dosť trendujúce pohyby s volumom cez 1000 na 1min TF.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...