Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,

mám takový dotaz k ovládání SC. Existuje nějaká volaba "jdi na datum", nebo něco podobného.?

Zakoupil jsem h.data, dělám si backtesty, a jak postupuju týdny kupředu, tak čím dál tím víc roluji. Přitom vím kde jsem zatím skončil, takže by se mi podobná možnost hodila.

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj všichni,

Momentálně se 24h intenzivně snažím zprovoznit CCI na Sierra.Mám aktuální placenou verzy L:3Všechny postupy tady na finančníku uvedené jsem aplikoval a nic.

Neustále se mi opakovala známá hláška s chybou.

Zlom nastal po nainstalování Costum study od Kiwi-ho
www.sierrachart.com/discus/messages/14636/14636.html?1174943234

CCI se velmi nedokonalo zobrazilo. Nicméně po nainstalování Costum study jsem ztroskotal u bodu
Nahrajte do adresáře Sierry dva následující soubory: kiwisstuff.dll (pozor je to ten co má pouze dvě s uprostřed) a sieranlm.dll z www.financnik.cz/forum/read.php?21,34242,46539#msg-46539

Nahrát do adresáře kiwisstuff.dll šlo klasickým uložit ale nešlo ho tam pak najít, navíc soubor sieranlm.dll na uvedené stránce není.

Navíc po nainstalování Costum Study v Chart studies už nebyly známe položky z ftradera které by se daly přepsat.Sierru jsem odinstaloval a zase nainstaloval tak cca 8x a zkoušel takřka všechno možné.
Nejsem žádný programátor a s tímto nemám žádné zkušenosti. Můžete mě prosím někdo napsat návod jak pro blbečka.

Díky moc za pomoc
freddie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

prajem vsetkym pekny den,
mam taky problem , teda dva:
- mam sierru + bracket trader, pricom simulujem data ER2 (klasicky z BT do sierry), problem je ze trh sa mi vzdy v BT zobrazuje po tickoch hodnoty 0,25 bodu - cize mozem nakupit iba na nasobkoch (a nie teda napr. za 600,1) - predpokladam ze toto asi nebude normalne?:X :) kde sa nastavi BT tak aby zobrazoval a dalo sa nakupit vzdy po 0,1 bode?? v sierre sa samozrejme vsetko zobrazuje korektne podla nastaveni t.j. po 0,1 bodu
- neviem co sa stalo (aj po reinstalle BT je to stale to iste) ale ked spravim pohyb 20 tickov a teda mal by byt profit 200 usd zapocita mi iba 1/2 z profitu/straty, teda v tomto pripade 100usd ... kde som zase co spravil a ako to dostanem naspat?:) diiiik vsem za pomoc ... dufam ze som sa vyjadril zrozumitelne :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO REGIS
regis Napsal:
-------------------------------------------------------
> Tak uz jsem to vyresil, funguje to skvele, akorat
> je nutne premenit oddelovac desetinnejch mist z
> evropskeho "," na americk "."
> Byl bych ten prispevek co jsem sem dal pred chvili
> smazal, ale asi to nejde a treba to nekomu pomuze,
> me to potrapilo zle :)

Prosím, mám stejný problém, a protože jsem Lama, ani po dvou hodinách "laborování jsem nepřišel na to kde změnit "," v ".". Prosím dejte vědět.
P.S. Toto je můj první příspěvek a taktéž i já se chci připojit ke kilometrovým řadám vděčných čtenářů tohoto serveru a vyjádřit své Díky!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

carolco: aha, ok, tak jo.

Nabidka Start, ovladaci panely, kategorie Moznosti data, casu mistniho nastaveni a jazyka
kliknout Zmenit format cisel, data a casu
tady kliknout na vlastni nastaveni a zmenit oddelovac desetinnych mist z "," na "."
POZOR, ted bude fungovat BT a SC pomoci btlink.dll ale muze nastat situace, ze budou blbnout jiny programy, proto je vhodne po skonceni testovani vse vratit zpatky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim,
od vcerejska mi (ne)jede ostra Sierra (error code 2104 a 2107) a chci jet backtest a papertrading. Nekde jsem cetl ze Sierra obsahuje data rok nazpet. Potreboval bych z ni dostat minutova data alespon od 1.1.2007. Pro J.A.tester samozrejme. Posledni dotaz: kdyz chci delsi obdobi musim data vyexportovat po jednotlivych kontraktnich mesicich nebo to jde za cely rok nazpet?. Predem diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...