Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to infinite

Děkuji za Vaší odpověď, ale neni to co jsem měl na mysli. Já chci dva grafy vykreslené přes sebe. Jakoby každý byl nakreslený na průsvitné folii a pak by se folie dali přes sebe. Jedná se mi o přehledné zobrazení PREMIA,. které popisuje Larry Williams jako stežejní bod knihy Jak jsem vydelal milion dolarů.....................
Neznáte odpověď i na 10ti týdení klouzavý průměr?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


to paveln:
velice Vám děkuji za pomoc. Podařilo se mi tu diferenci nastavit. Ale chci se také omluvit za to, že jsem v dotazu 2) udělal chybu. Samozřejmě umím nastavit 10 denní kl. prům. který tam chybně píšu. Ta chyba spočívá v tom, že nevím jak nastavit 10 TÝDENNÍ klouzavý průměr. To je má otázka - lze to? A případně jak?


to infinite:
není za co se omlouvat. Chtěl jste mi pomoc a za to Vám děkuji.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

ARGO

Jak nastavit 10 TÝDENNÍ klouzavý průměr? Napadly mně 2 možnosti:
1) Nevím, jak počítá Sierra týdny, buď je to 5 nebo 7 dnů.
Takže si vynásob počet týdnů počtem dnů v týdnu a je to. Takže v denním grafu si potom zobrazíš 50 nebo 70 denní klouzavý průměr.
2) Přepni si na týdenní graf a tam si zobraz klouzavý průměr 10.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


to:Paveln
tyto varianty mě také napadly, ale domníván se, že výsledek bude jiný než 10 týdenní kl. prům. Larry ho popisuje tak, že se počítají pouze páteční close ceny což při denním grafu v klasickém MA nelze. Tam to počítá close každého dne.

Také se liší o hodně open interest a volume, které jsem kontroloval ze stránek barchart.com. Nevíte co by to mohlo způsobit. Jo volume mi to v sierre zobrazilo 0 a přesto bylo kolem 35 000.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

VERAN:

z nizsiho na vyssi pouhym prenastavenim levelu v account managementu na strankach sierry..pocet zbyvajich dnu se vam automaticky prepocita v zavisloti na cene daneho levelu.. (pri prechodu z vyssiho levelu na nizsi musite kontaktovat podporu sierry, ktera vam level rucne prenastavi--pozn. toto muze podle sierry chvili trvat)

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,
chtěl bych požádat o radu, jak rozchodit woodiesCCI v SierraChart, tak aby vypadal, jak je všech videích tady na finančníkovi (obshavoal všechny potřebné funkce, LSMA, Chop indicator...). Ftrader nikde nemůžu najít ke stažení, to je asi dost stará varianta. Co se týče amirNStruff, tak se mi taky nikde nepodařilo tuto studii najít a stáhnout.. Ty dvě nové studie v SierraChart (woodies for range charts) asi nejsou to pravé, co hledám, když chci backtestovat FINWIN a klasického woodyho..
Moc děkuju za každou radu a pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...