Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ano, protože nemáte sierru aktivovanou - máte to tam přímo napsané (v tom horním okně).
Tj. je třeba si aktivovat trial (je třeba si ohlídat, aby do workshopu nevypršel, tuším že je ale na 15 dnů), nebo si zakoupit uživatelský čas - buď na stránce Sierry, nebo to jde zde: www.financnik.cz/exe/sierra/objednavka.php

Případně si nainstalujte NinjaTrader, ten je pro testování zdarma.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, jsem přihlášená na Workshop. Připravuji podle Vašich instrukcí programy do NB. Nemohu se ale dostat přes instalaci datového souboru (staženého pod názvem Workshop.zip) do Sierra Chart. Datový soubor je vidět v navigačním okně, ale není jej možno přesunout do adresáře Sierry. Objevuje se hlášení, že je neznámý nebo neplatný a nelze ho přesunout. Vyhledala jsem počítačově velmi zdatné profesionály, ale též to nedokázali. Není někde chybka? Nebylo by možno ho nabídnout ke stažení znovu? Děkuji. J.B.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,

Chtěl jsem poprosit o radu,jestli někdo nevíte jak v sierre nastavit(pokud to samozřejmě lze) vzdálenost právě se vykreslující svíčky od osy v pravo.Vadí mě,že občas nevidím díky popiskům S/R jak se svíce zrovna vykresluje a musím pořád posouvat graf směrem do leva.

Díky Tomáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Radek J Kali:

Pokud nebudeš ze sierry přímo obchodovat,tak se nějakých chyb nemusíš bát,protože Tě nebudou nic stát,a spíše Tě případné chyby posílí,ve smyslu,že si dáš příště pozor.Já se považuju za zcela průměrného člověka co se týče práce s PC a případnýmy softwary,a jde to v pohodě zvládnout.Super jsou zde na Finančníku videa,a taky v tomto vlákně je hromada věcí,které Tě vedou krok po kroku,a posléze sám zjistíš,že budeš dělat se sierrou více méně rutinu,pracovat jen s věcmy které budeš potřebovat, a budeš se v ní časem více a více orientovat a případně dělat vylepšení.Když budeš chtít něco upravit/nastavit atd. a nebudeš vědět jak,dáš dotaz sem do vlákna a většinou Ti někdo odpoví.

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...