Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

To Nebulizer:
Taky jsem měl předplacená data v Sierra Ch., ale tuším moc do historie se stahovat nedaly.
Loňská data pro YM jsou ke stažení zde: trader.pevny.org

Vlevo v sekci RENDOOO jsou data ode mě. Loni jsem stahoval ze Sierry.
Stáhnout a rozbalit do složky SierraChart\Data.

Třeba Ti to takhle stačí.
Renda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

to Nebulizer:

řešil jste tuším podobný problém a potřebovala bych radu: mám zaplacený Level 2 sierry a bojuju se stahováním intradenních dat rok zpět pro trhy Russel a FESX z EUREXU. Pro Russel zadávám symbol RJM8 pro červen 08 pro FESX symbol FXM8 a grafy se mi nezobrazí.
V čem může být problém?
Moc díky za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...

Dobrý den ,mám celkem stručný dotaz ,hledal jsem ve své Sieře indikátor Nyse Tick ,ale nikde jsem ho tam nenašel ,nebo je tam možná pod jiným jménem ,mohl by mi prosím někdo poradit ,co musím udělat ,aby mi Sierra zobrazovala Nyse Tick Indikátor. PS: Mám level 1 ,ale snad to na to nemá vliv ,protože tam mám hromadu jiných indikátorů. Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj
priamo v sierre medzi studies NYSE TICK nenajdes . Je to tzv " internals" ktory "ťahá" udaje priamo z NYSE a napr sierra ho priamo ponuka vramci SC Real-Time Data (DDF) servisu a stoji to sólo okolo 8 euro/mesiac.( plus je tam spusta dalších info) Dostanes novy username and password a beží ti v ďalšej kopii sierry na PC. Potom tam je niejaky spôsob ako ho "pretiahnuť" priamo do "original" sierry kde ti bežia grafy aby si stale nepreklikával ale to už si nepamätám. Niekedy to bolo z openticku za 1 dolar ale akosi to prestalo fungovať. Jedna vec je pravda že pre mňa osobne je to jeden z najlepších "indikátorov" ( nie je to v skutočnom slova význame žiadny matematický inikátor).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,
vedel by ste mi nieto poradit, ako prenadstavit v Sierre pri zobrazeni indikatoru, konkretne potrebujem Momentum, overbought a oversold line# hodnotu? Teraz mam autmaticky max hod 130 a min 75, a chcela by som to na hodnoty 100, 50 , 0 ...

dakujem za radu:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Zkus studii Color Backgroung Based On Alert Condition. Neni to uplne to prave, co bych sam hledal, ale nic lepsiho nemam.

Tady je link na popis studie:
www.sierrachart.com/index.php?l=doc/doc_AlertCondAndScan.html#EnterAlertOnStudy

Tady je link na priklad nastaveni casu, ten uz si pak doladis:
www.sierrachart.com/index.php?l=doc/doc_AlertCondAndScan.html#examples

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Dobrý den
jsem poprvé na Sieře a nevim co mam nastavit v okně Data/Trade Service Settings -může mi prosím někdo poradit? 14.3. se chystám na Praktický workshop backtestování emini trhů a nerad bych něco pokazil.Pokoušel jsem se najít něco ve vláknech,ale žádný výsledek.Děkuji za pomoc,případně za odkaz.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...