Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

Sierru jsem si predplatil pres financniku a package jsem jiz upgradoval. Ucet mam otevreny pres Strikera a data taham od nej. V Data/Trade a Chart settings to mam nastavene na nejkych 180 dni nazpet. I pres to u vsech komodit se mi ID data stahuji 5 dni zpet. Nevim proc tomu tak je. Prosim o radu. Dekuji za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to mira_k: Mám úplně to samé nastavení a nic. Ještě mě napadá, jestli to není ve způsobu jakým stahuji data. Myslím tím, že já dávám Find symbol and open chart a jede mi live chart. Když to udělám přes New/Open Intraday chart, tak mohu otevřit pouze data uložená na disku. Problém by mohl být možná i zde. Jak tedy stáhnout potřebná data na disk? Děkuji za tvou pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to kanosi,
když dám find symbol ... tak si stáhnu data s backfillem, který je k dispozici, pak to ukládám jako chartbook. v adresari SierraChart/Data mám pak soubor .scid a to jsou právě data, která mám uložená s chartbookem

pak jen otevírám chartbook a chybějící data se stáhnou a dál jede live chart

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím
mám jednu technickou otázku na zkušenější...
V Sieře mám zapnutý CountDown Timer. Ale neodčítá mi vždy přesně po sekundách. Např. se zastaví a pak skočí o 5s. Nevím, jestli to dělá jen mě, nebo je to normální. Jestli s tím máteněkdo zkušenosti, rád se nechám poučit. Jestli to je např. připojením, nebo něčím jiným.
Díky předem za info.

Renda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to mira_k:
jen poznamka k chartbook: ten se uklada zvlast s priponou *.cht; pod priponou *.scid jsou pouze cista data;
mas ale pravdu, ze pokud otevres ulozeny chartbook, tak se ti otevre prislusny trh s tvym kompletnim nastavenim a doctou se aktualni data ( tak jak jsi si ho ulozil ).
Stejne se data doctou do *.scid, pokud je otevres pres Find symbol and open chart - v tomto pripade se ti ale otevre jen cisty graf bez nastaveni, indikatoru...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý večer. Po velmi dlouhé době jsem upgradoval Sierru. Po nainstalování a po pokusu o spuštění dostávám hlášku dle obrázku. Nelze najít součást mfc90.dll. Našel jsem složku se soubory dll, ale tento tam opravdu není. Nemůžete někdo poradit, nebo soubor poslat? Děkuji vagorud@gmail.com

7130

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...