Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

Zdravim,

viete niekto poradit ako sa zbavit zbytocnych popisov nastaveni indikatorov, ktore su zobrazene?

Mam na mysli... napr pre CCI14 line1 100 line2 -100 ... mam to tam neustale vypisane a potom nevidim hodnoty dalsich indikatorov. Predsa viem, ze som si nastavil line1 na 100 a line2 na -100

Podobne v grafe ceny uplne hore. Je tam symbol... Chg, DChg atd a tak potom nevidim hodnotu EMA


Uz som to hladal kde kade ale bez uspechu.
Vopred vdaka za pomoc (alebo info, ze sa toho zbavit neda)

Kef

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,

potřeboval bych poradit. Stáhnul jsem si nejnovější verzi Sierry 360. A mám zde jeden problém. Když si dám REPLAY - zaškrtnu "for all charts in Chartbook" zmáčknu play a mačkám šipku doprava jako v předchozích verzích, aby se graf posouval po krocích dopředu, tak to nejde a vyskočí "SIMULATION MODE IS BEING ACTIVATED. To disable select Trade - Trade Simulation trade On/Off". Ovšem tato nabídka není v menu podsvícena, tudíž nejde zvolit. Neumí mi prosím někdo poradit co udělat, aby REPLAY fungoval bez problémů jako předtím.

Díky za odpověd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to letsos:

1. funkce replay nefunguje tak, že trh posouváš šipkou. funkce replay simuluje přesné chování trhu. max. si můžeš trh násobně zrychlit.

2. nejprve musíš vybrat a otevřít konkrétní trh. ten si můžeš buďto posouvat do prava po jednotlivých svíčkách (barech), nebo dát funkci replay a vše jede samo - jako live ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Ouklend

Vím, že funkce replay simuluje přesné chování trhu, ovšem pokud nebyly splněny mé podmínky ke vstupu, tak jsem v předchozích verzích SC trh "zrychloval" právě tou dvojitou šipkou doprava mezi kolonkami JUMP a SPEED, což se mi v této verzi bohužel nedaří zprovoznit.

Přesto díky za ochotu poradit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kef

Ptáš se: "viete niekto poradit ako sa zbavit zbytocnych popisov nastaveni indikatorov, ktore su zobrazene?
Mam na mysli... napr pre CCI14 line1 100 line2 -100 ... mam to tam neustale vypisane a potom nevidim hodnoty dalsich indikatorov. Predsa viem, ze som si nastavil line1 na 100 a line2 na -100"

Jde to v settings u Chart studies. Zmáčkni klávesu F6. Klikni na Settings. A u těch lines (patří k indikátoru CCI) nastav draw style ignore a je to. A potom pokud chceš vidět hodnoty některých pro tebe důležitých indikátorů a jiné zase nechceš vidět, tak si je posuň vpravo v tom sloupci s indikátory pomocí tlačítek up/down.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Paveln:

já myslím,že Kef chce např.line+100 mít stále zakreslenou,jde mu o ten textový popis indikátoru který je nad indikátorem(chce aby některé hodnoty nebyly textem vyjádřeny),to co popisuješ Ty je odstranění čáry z grafiky indikátoru,tj.že čára nebude vykreslená.Myslím,že mu jde o ten popis který mu překáží v dalších hodnotách indikátoru,teda jestli jsem Tebe i Kefa dobře pochopil.

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

borax Moc dobře vím co Kef chce. Popisoval jsem jak na to na základě pokusů s Woodies Built-in. Tam byly ty čáry skoro všechny stejně zbytečný. Bylo u nich Do not draw - takže jsem to změnil na ignore. Pokud by mu některý čáry chyběly, tak si je přidá a je to. Prostě nebude mít ty čáry zobrazený u toho prvního CCI, u kterýho chce vidět hodnotu a přidá si tam pár Line. A ty indikátory, který potřebuje nejvíc si posune v tom sloupci nahoru. Příklad viz přiložený obrázek.

6802

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

to kanosi:

dost obecný dotaz.

jaký level SCH máš zaplacený? podporuje tvá SCH stahování historických dat? a jakých dat? některá historická data, těch nejběžnějších trhů, seženeš ke stažení na netu ...

jinak počet historických dní ke stažení je většinou nastavený na 45 a nastavuje se to v Data/Trade Servie Setting, kde se dostaneš přes ikonu ST na hlavní liště ...
nebo přes záložku Nastavení (8. z leva) a 4. příkaz z vrchu "Nastavení služby pro data/obchody" ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...