Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

Našel jsem na stránkách fora woodies clubu vláko, kde by se měl dát stáhnout AmirNStruff. Jenže to nejde stáhnout dokud se člověk nezaregistruje. Provedl jsem tedy registraci, ale nejde se mi zalogovat.
Zobrazilo mi to hlášku:
DEBUG MODE
Line 111
smtp.php
a že mám kontaktovat boardaministratora, že mi to pak zprovozní. Nemáte s registrací zkušenost? Nemůžu vůbec nikde najít způsob, jak toho aministrátora kontaktovat. Mail jsem neobjevil a příspěvky tam dávat taky nemůžu, když nejsem zalogovaný..
Díky za případnou pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím Vas.

Nieje mi jasna jedna vec ohladom dát do sierry.

Ked mam tick data pre intraday obch. tak su to data pekne tik za tikom.


Ale ked mam iba minutové data pre ID obchodovanie tak to znamená že aktualizácia ceny je iba každú minutu ???
napr. ked mam 3min graf tak sa mi cena zmení len 3x ?

To sa mi zdá pre ID uplne nevhodné

BD

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Přeji Dobrý den všem úspěšným i začínajícím obchodníkům.
Já jsem na samém počátku této náročné cesty ,nacházím se ve fázi kdy ještě nemám ani obchodní plán ,respektive v tuto chvíly ho už mám ,ale potřebuji ho otestovat. Za tímto účelem jsem si stáhl na zkoušku program Sierra chart ,ale nikde tam nemohu najít graf e mini russel 2000. Nepotřebuji on-line data ,stačí mi pouze minimálně dvou měsíční historie (nejlépe 6 měsíční) nepotřebuji ani napojení na brokera pokud to není nezbytné k backtestu. Mám úroven 3 a asi to nemůžu měnit dokud neproudloužím účet :(
Hledám historické data pouze e mini russel 2000 ,nejlépe volume graf ,ale spokojím se i s timegrafem 3 minut. (nic jiné testovat v plánu nemám) pokud možno zdarma nebo co nejlevněji (chci obětovat co nejméně peněz ,protože zatím nevím jestli to co dělám ,má nějakou budoucnost)
Až někde najdu nějaký náznak toho ,že to co dělám může někdy fungovat (Backtest) ,potom obětuji peníze ,které budou nutné na kvalitní data.
Prosím pomozte mi ,poradte mi ,co jsem udělal špatně ,nebo co mám udělat ,abych mohl testovat.
PS: Prosím podrobně ,jsem začátečník a co se týče Sierra chart ,tak v tom hodně plavu i po zhlédnutí mnoha videí.
Děkuji za odpověd a omlouvám se všem zkušeným a zaběhnutým uživatelům za otravování s tak banálnímy aplikacemi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Maxim Colloseus:

prosím, vždy než položíte do fóra nějaký obecný dotaz typu "jakého brokera?", "kde sehnat data?", "jaký software?", použijte vyhledávání a wiki ( www.financnik.cz/wiki/ )..tyto dotazy jsou zde zpravidla již mnohokrát zodpovězeny..

AD historická data) hojně se tu objevuje např. tento odkaz, na kterém by měla být ticková data od zen-fire i pro sierru..měla by fungovat, ale osobně jsem nezkoušel.. libox.org/data/

další zdroje dat pak najdete pomocí zmíněného vyhledávání či ve wiki..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Maxim Colloseus:

Historická data pro Sierru získáte, pokud si předplatíte level 2 - je to nejlevnější varianta pro minutová intradenní historická data. e-mini Russell 2000 objevíte, pokud si pořádně prozkoumáte seznam symbolů pro SC historical data: www.sierrachart.com/index.php?l=SierraChart_RealTime_And_Historical_Symbols.php
Z toho uvidíte, že Russel má zkratku v SierraChart RJ.
Sierru můžete kdykoliv downgradeovat, z levelu 3 si můžete přepnout na level 2 tak, že napíšete e-mailovou žádost na support. V pracovní den, vám to vyřídí téměř okamžitě.

S pozdravem,

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, mám jeden drobný, ale pro mě velice důležitý problém. Používám Sierru a data mám od IB. Potřeboval bych si zobrazit e-mini trh ES a TF jako denní grafy. Zkoušel jsem zkratku RJ#, ta nejde vůbec a zkratka ES# zobrazí uplně jiný trh. Pokud máte s tím někdo zkušenost, předem díky za radu. Hezký den :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Libor:

Díky za radu..o této možnosti ale vím. Jde mi o to, že když tak udělám a nebo dám otevřít new/open historical chart a vyberu daily graf, zobrazí se mi maximálně aktuální tři kontraktní měsíce,což je na tech. analýzu samozřejmě málo. Potřeboval bych kontinuálně zobrazit minimálně rok a více...
Pokud máte někdo nějaký nápad, budu jenom rád, děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

lordberry Napsal:
-------------------------------------------------------
> Maxim Colloseus:
>
> Historická data pro Sierru získáte, pokud si
> předplatíte level 2 - je to nejlevnější varianta
> pro minutová intradenní historická data. e-mini
> Russell 2000 objevíte, pokud si pořádně
> prozkoumáte seznam symbolů pro SC historical data:
> www.sierrachart.com/index.php?l=SierraChart
> _RealTime_And_Historical_Symbols.php
> Z toho uvidíte, že Russel má zkratku v SierraChart
> RJ.
> Sierru můžete kdykoliv downgradeovat, z levelu 3
> si můžete přepnout na level 2 tak, že napíšete
> e-mailovou žádost na support. V pracovní den, vám
> to vyřídí téměř okamžitě.
>
> S pozdravem,
>
> Jirka
>


Dobry den,

mam predplaceny level 2, ale nedari se mi zobrazit intradenni grafy pro symbol YM.
otevru pouze YMH9 (graf je z obdobi 9.2.2009 - 20.3.2009)
a take YMM9 (graf obdobi 13.4.2009 - 8.6.2009)
potreboval bych udelat backtest min za poslednich 6 mesicu (data by mela byt k dispozici)

muze mi prosim nekdo poradit?

predem dekuji

neB

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...