Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,
mám problém s ovládáním sierry, byl jsem zvyklý na českého brokra xtb, který měl platformu relativně jednoduchou, v češtině a obchodoval prakticky jenom vždy například jednu komoditu, (pominu obrovské poplatky a jiné problémy), myslel jsem naivně že jsou všechny platformy relativně stejné a že nebudu mít problém se adaptovat na kteroukoliv jinou, proto jsem si založil účet u IB a koupil sierru, propojil je a říkal jsem si že se vše naučim za pochodu, nastavení a ovládání sierry podle návodů zde a jejich návodů relativně jde ale stále v tom plavu, neví někdo kde(nějaký velmi specifický návod) nebo kdo by mě to mohl případně naučit dobře platformu ovládat? Zkusil jsem ji pustit i v češtině ale je to pořád stále dost nedokonale přeloženo a dělá mi to problémy. Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 4 týdny později...

Ahoj, nevíte někdo, dá - li se Sierra používat i přes mobil ?

Jsem zatím ve fází backtestů, plánuji obchodovat pozičně komoditní futures. Již teď však vím, že můj obchodní systém vyžaduje často kontrolu trhů (zejména kvůli posouvání SL), a rád bych se tedy informoval, zda-li je vůbec možné Sierru ovládat přes mobilní telefon příp. zda-li má někdo z Vás s obchodováním přes mobil zkušenosti ??

Díky moc za odpověď

Brumla

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Brumla:

Sierra se pres mobil da ovladat max. tak, ze pouzijes iPhone, HTC a spol, a na nem si otevres vzdalenou plochu sveho pocitace na kterem ti Sierra bezi... a pak to jde. Je to ale spis jen technicka moznost. V praxi je to nepouzitelne a nedoporucoval bych to. Vyuzivam to tak maximalne na to, kdyz si necham doma nebo v kancelari bezet DOM, a potrebuji se nekde jinde pripojit znovu, tak ho pres mobil sestrelim. Jako prakticke a postacujici pro obchodovani je lepsi pouzit netbook. Notebook uz z meho pohledu neni o mobilite :)

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 bumelak:

V poho. Help pro Sierru - obecne, ve spojeni s jejich konferou resi vsechno na co si vzpomenes. Umi kontextove vyhledavat ala google, maji to fakt dobre udelany. I kdyz na pohled - design je teda jak z jiny planety, ale tak hlavne ze to funguje. A havne je tam popsane snad uplne vsechno :) Tak hlavne ze si to rozchodil (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim vas,
otvoril som si nove demo u infinity, aby som mohol testovat program sierra charts
zial, neviem si rady,
graf sa nehybe, vyzera to, ze data si taha, ked dam data refreshnut, tak naskoci aktualna cena, ale graf zamrzne na nej, kym to zase nerefreshnem...stalo sa vam to niekedy? neviete, kde by mohla byt chyba?
dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...