Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Já to zkoušel zatím jen na NTB bez Netu, kde mám čistou instalaci Sierry. Ještě jsem to nezkusil aspoň prvně připojit s Netem.
Kdyby to bylo tak jednoduché, tak je to supr. Hodně by mi to pomohlo.

Nahlodala mě tahle hláška z přihlaš. formuláře:
WORKING OFFLINE: To work offline, simply click the Login button. You need to have logged in successfully previously.

Díky moc za pomoc.
R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím všechny tradery,

Právě,jsem si pořídil Sierru Chart a snažím se tam dostat studie fttrader.Nainstaloval jsem je přímo do C/Sierra Chart/Data.Ale když spustím Sierru a najedu na Analysis tak tam ty studie nejsou.
Vlastím Sierru package 4 - v tomto balíčku jsou pouze standardní funkce (Standard Features).
Special Features tento level neobsahuje a tak by mne zajímalo jestli je to tenhle důvod,že mi nejedou ty studie. [bold] [/bold] [bold] [/bold]

Prosím,pomozte.

Děkuji mnohokrát
Vašek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tyky Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím,
> mohl by jste mi někdo pomoci s nastavením FinWinu
> v SC? Nastavení EMA 204 a EMA 34 již mám.
> Nastavení CCI14 a CCI50 ale stále nemůžu nějak
> dotáhnout do konce. Aktuální nastavení přikládám v
> obrázku.

Konkretni popis a hotove studie najdete ve vlakne [bold] Re: FinWin - nastavení grafu [/bold] hned na prvni strance.
CCI 50 a CCI 14 musite pridat 2x do stejne oblasti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


to Rob99:

Děkuji za radu.Já jsem to zkoušel tak jak říkáte,ale bohužel jsem tam ten ftttrader.dll neměl.
Nicméně jsem tento problém už vyřešil tím,že jsem si vyměnil v SC package 4 na package 6 který obsahuje Woodie's CCI a jsem s ním maximálně spokojen. :)

Každopádně ještě jednou díky za radu.

Vašek
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den přeji,
řeším tyto problémy v Sierra Chart, může mi někdo poradit zda to lze?

1) Lze zobrazit dva a více drafů v jedném okně (v jednom grafu). Tím myslím, že budu mít zobrazený graf a do něj zobrazím ještě další (např. ZWK9 a ZWN9)

3)Lze v Sierra chart vytvořit indikátor, který bude grafem rozdílů ZWK a ZWN9 (jakési prémium dle Larryho Williamse)

2)Lze také v Sierra chart zobrazit:ten week moving average (10ti denní klouzavý průměr)

Děkuji všem za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...