Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

Chci si v SC nastavit indikátor a jeho DrawStyle nastavit na FillTop FillBottom aby se my vybarvila plocha mezi dvěma hodnotami. Indikátory se ale vykreslují přes cenový graf, takže ten je zakrytý tímto indikátorem. Na fóru Sierry radí zapnout "Display Main Price Graph on Top of Studies" v "Chart Settings". Já tam ale žádnou takovou volbu nemám. Zatím jsem to vyřešil nastavením DrawStyle na Trans.FillTop a Trans.FillBottom s velkou průhledností, ale není to zkrátka ono. Používám Sierru v649. Může mi prosím někdo s touto verzí potvrdit že tam opravdu taková volba není?

Radovan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

2 urbanr : Volba "Display Main Price Graph on Top of Studies" byla ze Sierry odstranena ve verzi 642. Misto toho tam byla pridana volba "Draw study Underneath Main Price Graph". Je to stale v chart settings, tedy pres F5 - druha zalozka (advanced Settings) nekde uprostred. To kdyz zaskrtnes tak jak prikladam, tak by to melo delat to co chces a navic to bude prekreslovat i dalsi tools... vyzkousej. Rob

14821

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji pěkný den,
mám otázku začátečníka
,poraďte prosím jak mám do Sierry zadávat názvy trhů pro backtesting,jedná se mi o e-mini Russell 2000 a Dow Jones.Chtěl bych tyto trhy začít backtestovat. Např. pro Dow Jonnes je zkratka YM , ale nevím co tam zadat dál aby se mi otevřel správný trh.
díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Prosím o radu jsem začátečník,
Mám ztaženou Sierru a zaplacený package 3......snažim se následovat veškeré rady na finančníkovi.....nejde mi ale ztáhnout žádný graf.....po najetí na Data/Trade service settings....jsem zadala SC Historical Intraday Futures Data.....v položce Connection details mám pouze nabídku 1 a 2, (na Finančníkovi je ale Europe),tak jsem zkusila obě 1 a 2, pak vše dle Finančníka......Po Otevření New, Open Intraday chart jsem si zadala NQX0 ale nic se mi neztáhlo. Můžete mi pomoci? Děkuji :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím, mužete mě prosím pomoci s nastevením hodnot v grafu pro YM? Nejsem si jistá zdali jsem si to nastavila dobře.
1) V Main settings jsem dala do "Tick size" 1.00
2) V Advanced settings jsem dala: "Price Multiplier" 1
"Volume/Open Int.Multiplier" 1
"Currency Value Per tick" 5
" Value per point" 1

A pak ještě tedy nevim co znamenají zkratky výpočtu na grafu tzn:
Po odkliknutí chart calculator a zobrazení výpočtu: DIT:???? ( Tikový rozdíl cen na ose y???) TD: jsou minuty ......A:???nevim

Předem děkuju.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 lena007

DIT - "Difference in Ticks" - rozdil ceny v tick
A - "Angle" - uhel trendu

... jinak Sierra ma opravdu dobre propracovanou napovedu... (ja jen kvuli tobe..ze te to musi imho dost zdrzovat, ptat se na takove trivialnosti do fora, kdyz se to da vyresit jednim klikem)

www.sierrachart.com/index.php?l=doc/doc_Tools.html#ChartCalculator

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 lena007:

No neni zac.

Tak jsem ti psal takove dlouhe povidani... a nakonec jsem skobrtl o nepravou klavesnici a vsechno je pryc. A znova to psat nebudu to uz bych tak pekne nevymyslel :) Asi to bylo znameni abych to neodesilal.

Kazdopadne jedna vec... se statusem to nema co delat. Podle nej se tu moc neorientuj ;)

At se dari
Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...