Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

Poprosim vas o radu pre zmenu jazyka v sierre.
Mam tam cestinu / neodporucam sebe ani inym zaciatocnikom:)/ co mi komplikuje zivot pri hladani vyrazov v helpe sierry.
Skutocne si myslim ze je lepsie naucit sa tych 100 vyrazov po anglicky ako pracne a casto nepresne prekladat do angliny polozky v menu.
Daleko lahsie je najst odpoved na strankach sierry.
No moj problem som zatial neporiesil - idem skusat dalej.
Je to nadupany soft ale komlikovanyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.
Skuste mi prosim pomoct.

Diky Peter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Diky Rob99 si jednotka.
Akurat som sa pousmial ako sa potvrdilo to co som pisal vyssie.
Pises: Global Settings -> General Settings -> zalozka User Interface -> Language
Vies asi co mam na mysli ked som mal menu v cestine:)
Nastastie viem obstojne anglinu aspon tu pocitacovu a prekladatel prelozil akurat hlavne menu a podokno takze po hlbsom vnoreni uz fici anglina ako vysita.
Super.

Heslo dna:

Anglictina je jedina moznost ako sa nezblaznit:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosim o radu.
Nedari sa mi spojit excel so sierrou ak dam v studii nastavenie UseExcel na Yes, sierra vyhlasi "Unable open excel".
mam excel 2010 trial a najnovsiu sierru. pritom napr. data z Thinkorswim idu do excelu v pohode.
Nemate s tym niekto skusenosti, kde moze byt chyba ( ze by nekompatibilita s excel 2010? ).
dik za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám poslední verzi Sierry 715 a jelikož mám problém s přerolováním v této verzi,tak jsem si stáhl starší verzi Sierry 708,abych to zde vyzkoušel,ale když v ní chci otevřit chartbook s grafy(ve verzi 715 ho normálně otevřu),tak to bohužel nejde a odkazuje mě to na upgrade poslední verze.Můžete mě někdo poradit jak ten chartbook otevřít ve starší verzi??

Díky za odpověď

Tom.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Co na tom chces poradit smankote ? Proste stare verze chartbooku nejsou v novych verzich Siery podporovany. To se stava i jinym aplikacim. Co na tom nechapes ? Radsi si nainstaluj nejnovejsi verzi Sierry, ne ten prerelease 715, ted je current 714... a normalne preroluj = nastav si pres F5 spravny kontraktni mesic. Nechapu co s tim mas za problem. Az ti to potom nepujde, tak napis konkretne jak delas to prerolovani a co ti nefunguje. A nedavej tu nesmyslne dotazy, jak donutit starou verzi Sierry natahnout chartbook v novem formatu, i kdyz ti pise ze to nejde...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokud je problém v přerolování v tom, že ti odmaže historii a nechá jen poslední kontraktní měsíc, tak v novým verzích se to musí udělat jinak a to pomocí Edit-Join Intraday Data .. kde si zadáš, co chceš spojit a do čeho a máš ve výsledku stejný datafile jako při starém způsobu rolování

www.sierrachart.com/index.php?l=doc/doc_ChangingFuturesContract.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Prosba o pomoc
Mam nainstalovanou SCH zaplaceny levl 5. Otevreny jiz tyden ucet u IB. SCH i IB mam propojeny oba dva jsou onlain, takze zeleny, problem je kdyz zedam vyhledani symbolu intradenni data. Data se zacnou stahovat. po stazeni dat vsak zustane okno bez grafu. Kontraktni symbol i mesic zadavam spravne. mam pravdepodobne chybu SCH nastaveni ale ja osobne si uz nevim rady. Muze mi prosim nekdo poradit kde by mohla byt chyba. Predem diky za jakekoliv nasmerovani. PS: jsem PS antitalent. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosba o pomoc
Tohle je zneni mesice, ktery mi chodi po stahnuti;
Starting real- time intraday chart updates for ES-201109-GLOBEX
IB client Requesting position
Currently no data in file to display. Will start dowload and updates. C\Sierra Charts\Data\ES-201109-GLOBEX.scid
Message from IB; HMDS data farm connection is inactive but should be available upon demand.ushmds2a. IB error code: 2107 Request ID:1

Rozumim tomu tak, ze problem neni u SCH ale nekde u IB.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím tradery všech úrovní:)
Byť se s tím peru už tři dny, tak musím požádat o radu, doufám že si někdo chvilku najde na odpověď. Mám propojenou Sierru s IB. Vše mi běží jak má. Nicméně problém mám asi jako většina zde co se datuzje se stažením historických intradenních dat. Snažil jsem se tu pročíst co šlo, ale nemohu se dále posunout dopředu. Jedná se mi o data pro Russel 2000.

1) Dočetl jsem se, že z IB lze stahnout historická intradenní data rok zpět. Bohužel Mě se zdařilo stáhnout pouze kontraktní měsíc TF-201106NYBOT a teď aktuální TF-201109-NYBOT. Dotaz: může někdo poradit, jak stahnu staší kotrakty aspoň ten rok zpět? Ideálně pokud lze v v jednoum grafu?

2) Mám i zaplacenou Sierru balík 3. Přes ten se mi daří stáhnout snad vše co jsem zkusil (resp. přes SC Historical Intraday Futures Data).....ovšem Rusell 2000 opět jako jediný nikoliv. Zkoušel jsem kontraktní měsíce z nabídky jako například TFH1, TFM1, dále sem našel označení RJ takže i s tímto symbolem jsem zadal kontrakty, ale vše marně, resp. data to stahuje asi 5 sekund a napíše se že stažení proběhlo, ale monitor zeje prázdnotu:(

3) A dotaz na závěr: Poskytuje IB hystorická data přes víkend?

Předem děkuji za případnou pomoc, nemůžu se hnout z místa což je šíleně furstrující.
Mnoho úspěchů všem!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...