Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

Co se týče obchodování na úvěr:
Jde mi o to, zda IB půjčují na pořízení akcií, existují asi dva způsoby:
1) půjčují až na základě nějaké koupě akcií a jen na tituly, které jsou dle nich bezpečné (jsou na nějakém jejich seznamu), u nás snad prakticky všichni brokeři
2) dávají rovnou možnost půjčit si na nákup akcií, ten však musí být krytý buď penězi nebo akciemi (u nás např. Fio)
Potřebuji vědět zda něco takového IB poskytuje a za jakých podmínek.

Děkuji
Beran

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Vlado111 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Môže mi niekto poradiť postup na ktorej stránke
> nájdem sumár nákladov a čistého zisku.
> ...

Zkus:
Account management -> Reports -> Activity -> Statements
Tam vyber např. Realized Summary, Custom Period celý rok a output PDF.

Nebo si tam nastav report v: Customize Statements

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda-li někdo nemá také problém se spouštěním TWS? Mně osobně od pátku nejde vůbec spustit. Klikám na ikonu a vůbec se nic neděje... javu mám poslední verzi. Windows7. Ale všiml jsem si že ve čtvrtek večer byly nějaké aktualizace a od té doby mi to nejde spustit. Na win 8.1 mi vše pracuje správně. Díky jestli někdo ví co s tím? (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mě se ve čvrtek pokazilo toho víc, skončil jsem přeinstalací windows, taky předcházely večer myslím ve středu ty aktualizace. Po reinstalaci W7 jsem nějak ze zálohy (jedna záloha mi selhala, tak jsem musel použít trochu starší zálohu) reinstaloval Sieru, nově natahl TWS, udělal jsem jeden obchod (menší zisk a raději pryč) ostrý, ale pak jsem zjistil , že ani ta Siera s novýma W7 nešla úplně korektně (nešlo mi otevřít trade window, zmizela původně viditelná spojnice vstup - výstup, tak jsem znejistěl a přepl SIM, samozřejmě super obchod ...
Tím chci říct, nejsi sám.
Teď v sobotu jsem vyladil Sieru, TWS mi v pátek jelo dobře (- po čtvrteční reinstalaci Windows!).

p.s. nefungoval mi ani bod obnovy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No já jsem popravdě taky skončil u reinstalu windows (byla to už i potřeba)... jenomže, když jsem stáhl všechny aktualizace, tak jsem měl zase stejný problém s tws... takže teď jsem přeinstaloval znova a stahuji aktualizace kromě těch posledních co teď vyšly. Ale je to 100% aktualizací.... bez aktualizace to naskočilo ale jakmile jsem vše zaktualizoval tak to opět nešlo... Tak snad vyjde nějaký opravný balík na tws... Ale opakuji u windows 8.1 je vše ok ale jen u win7 to blbne. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to už jsme dva, co si myslíme, že je to tou aktualizací

t.č. mi to vše funguje, ale zřejmě ještě nemám všechny aktualizace - natahuje se to postupně jak vypínám počítač, uvidím jak to dopadne ....

určitě je nás víc, co máme W7 a aktualizujeme, jsem zvědav, jestli se ještě někdo ozve (pokud je to "jenom" konflikt mezi aktualizací a TWS mělo by nás být hodně), nebo jsme "ti vyvolení" , kteří mají v systému ještě něco "navíc" proti ostatním

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petr29, TomTailor:

Jenom tím Windows update to asi nebude. Po Vašich příspěvcích jsem to zkusil s obavami a TWS funguje OK. Mám nainstalováno:

- Windows 7 Professional, Version 6.1 (Build 7601: SP1), poslední update k dnešku
- TWS - Build [bold]944.3c[/bold] (na druhém PC mám 948.2b a ten funguje taky).
- TWS jedu přes doinstalovanou javu: [ital]C:\Program Files (x86)\Java\jre1.8.0_25\bin\javaw.exe[/ital] (podívejte se do vlastností shotcutu TWS na ploše)

Navrhuji zaměřit se na tu Javu, TWS jede přes ní s Windowsama nemá moc co dělat, taky zkontrolujte nastavení firewallu, nová java někdy ztratí oprávnění na přístup k internetu. Určitě doporučuju vypnout automatický Windows update, nechat Microsoft aby se mi hrabal v počítači považuji za šílenost.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...