Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...

IB - Data Jistě jste všichni dostali informační mail od IB, který informuje o změně dat. Nevím jak jste na tom vy, ale někteří s tím docela bojují a tak píši správný postup, který jsem konzultoval přímo s IB. Pro obchodování "našich" trhů jsem měl označeno pouze US Securities Bundle (Waiver). Pro nové nastavení je potřeba označit ještě US Value Bundle. Teď jsou označené dvě možnosti s tím, že ta první (US Securities Bundle) se na konci listopadu automaticky zruší a zůstane jen ta druhá. Pro přehlednost přidávám screen a přeji hodně úspěchů při obchodování

30130

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

moverock Napsal:
-------------------------------------------------------
> tak ja to delam tak, ze mi treba dojdou penize v
> CZK, vyberu USD.CZK.IDEALPRO pod forex zalozkou,
> ci jak to tam je, nakoupim mnozstvi, co chci v
> dolarech (vetsinou teda mrknu jeste na graf, a dam
> si nejakou limitni cenu pres buy limit)

Pokud chceš jenom měnit peníze, je důležité zadat FXCONV místo IDEALPRO. Tím se provede pouze směna, jinak bys měl otevřenou Forexovou pozici.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

aha, tyjo, ja si rikal proc je to v otevrenych pozicich.... nicmene, pokud mam cash acount, tak podle me je to brano jako ten fxconv, ikdyz je tam napsane idealpro. Protoze ja prava na forex jako takovy povoleno nemam a mam cash ucet. Viz obr. EDIT: Prece bych pak za ty same penize nemohl mit jeste nakoupeny akcie.. A mit tak pozici navic...

30270

Link to comment
Sdílet pomocí služby

moverock Napsal:
-------------------------------------------------------
> . . .
> Prece bych pak za ty same penize nemohl mit
> jeste nakoupeny akcie.. A mit tak pozici navic...
> . . .

Z pohledu výše účtu je to jedno, část peněz je v jiné měně v obou případech, rozdíl je víceméně "kosmetický" - FX pozici vidíš nebo ne. Každý se může rozhodnout, jak to chce mít. Myslím ale, že je zbytečné a matoucí nechávat otevřenou pozici u peněz, které jsem už například vybral z účtu a pod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...