Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

Hugos:
moc díky za info, zkusím na tom pracovat

jinak že to není jen aktualizací podporuje to, že na noteb. mi TWS přihlásit jde - aktualizace Wind. tam taky jedou (ale tam nechci obchodovat - jen nouzově třeba ukončit pozice ..)

p.s. jak se potom zachovat při zakázaných automatických updatech Windows, vybírat si ? neinstalovat vůbec ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

přeinstaloval jsem javu a už to funguje ! hurá

javu jsem měl nově instalovanou i po reinstalaci Wind., ale asi jsem neuhlídal verzi 32-64 bit ?? , instalovalo se to automaticky (což jsem podcenil), nyní jsem si aktivně našel verzi 64 (mám W7-64)

ještě jednou Hugos díky !!!

p.s. ale stejně mi to hlava nebere - protože v sobotu mi TWS přihlásit šla, a pak už dnes ne ???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hugos:
filosofie patche a zálohy systému s pořadím záložní počítač ostrý - už mi to plně docvaklo - jsem pomalejší,
Jako bys věděl co se mi honí hlavou.

Zálohování už nějakou dobu provozuji, ale nyní se zamýšlím na změně filosofie-prostředků. Dosud 2 ext. disky WD, na jeden fleškovým zpúsobem - čili hlavně fotky, filmy dětí, atd, na druhý přes WDSmartWare, ale uvažuji, že WD soft vynechám a použiju k tomu zálohování přes Windows. Systém jsem dosud nezálohoval, ale asi bude nejlepší bitová kopie systému.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hugos:

Díky za reakci.

Já mám win 7 ultimate. Verze TWS 949.3. Taky jsem si říkal že to musí být javou ale když jsem přeinstaloval celé win tak jsem jako první nainstaloval tws s javou 64bit a vše fungovalo správně... poté jsem nechal pc postahovat všechny aktualizace... no a když jsem to chtěl spustit po těch aktualizacích, tak to zase nefrčelo... proto jsem se zaměřil hlavně na aktualizace a né na javu. Tento týden to tak nechám být... příští víkend se na to mrknu a zkusím opět doinstalovat všechny aktualizace. Už mám ale pro jistotu bod obnovy a bitovou kopii kdyby něco. Ale asi ty aktualizace ovlivní javu v mém případě, když to udělalo dvakrát stejnou chybu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak som sa v piatok tiez rozhodol otvorit ucet u IB, nakolko dolar stale rastie, a bude mi treba cim dalej tym viac penazi na jeho otvorenie .... Chcem sa len podelit, ze mi tiez poslali dnes emal, ze mam potvrdit, zdroj svojho majetku a svoje predosle zamestnania, tak dufam ze je to len formalita, a vrtat sa v tom nebudu

31090

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To petr29

taky mi dnes nešlo zapnout TWS, jedu na Win7PRO. Tak jsem se přihlásil přes net na IB a na jejich chatu mi napsali, že to skutečně souvisí s poslední bezpečnostní aktualizací MS. Poslali mi tento link na stažení opravy: www.interactivebrokers.com/download/install_949.exe

Po instalaci tohoto souboru jede všechno OK.

Tak ať se daří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...