Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

opce u IB ?


maiklos

Doporučené příspěvky

Dobrý deň,
v januári otváram u IB live účet pre obchodovanie opcií. Plánujem začať obchodovať IC na RUT. Otázka je, aký veľký účet budem potrebovať, aby som a) vôbec mohol otvoriť IC na RUT (otázka blokovaného marginu) b) aby to malo vôbec zmysel z hľadiska risk managementu? V tabuľkách IB k marginom pre IC u RUT sa nejako neviem zorientovať, resp. nie som si istý, či to správne chápem a nerád by som posielal $ na 2x.
Podľa backtestu som mal najvyššiu stratu -0,55/kontrakt/IC resp. parciálne -1,95/spread v rámci aktívneho manažovania pozície v priebehu mesiaca.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 384
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ďakujem MU35 aj menard.
Ešte jedna elementárna otázka, ktorú potrebujem zodpovedať kvôli započítaniu poplatkov do výsledkov backtestu:
individuals.interactivebrokers.com/en/p.php?f=commission
Ak otváram 1 kontrakt IC a zatvorím ho pred expiráciou, koľko zaplatím na poplatkoch podľa uvedenej tabuľky?
Pri otvorení 4x0,70$ a pri zatvorení tiež 4x0,70$?
Alebo to chápem nesprávne?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, rád bych začal obchodovat opce u IB kde mám již účet. Při zobrazení "Option Trader" v TWS se mi nezobrazí opční řetězec. Pravděpodobně nemám zakoupená data k RUT. Jakou variantu dat zvolit? (viz obrázek) Zatím bych cca 3 měsíce jel na Paper, dále pak Live. Díky za odpověď a ať se daří :-) Dan

14354

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Fubu děkuji za odpověď.
Je to jako u futures ?
Pokud mám SL např na hodnotu 500,-, a cena gapem přeskočí můj SL pak se vyplní za cenu Market po open, např. dvakrát tolik, ale pořád to není ztráta aby to člověka vyřadilo z tradingu.

A jak je to s nastavením pevného SL v TWS ?
Logika mi říká, že provedu opačný příkaz ( pokud jsem dala sell, pak zadám buy na stejný strike ) a nastavým STOP hodnotu. Samozřejmě počítám s horším plněním za Market. Nemám však možnost během večera kontrolovat stav vypsaných opcí a proto se chci chránit alespoň pevným SL.

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj,

poradí mi někdo s většími zkušenostmi jak poznám že Condor vyexperoval ? Dle zadání měl listopadový Condor vyexperovat tento týden v pátek a čekala jsem, že se z portfolia jednoduše vymaže a zůstane na kontě celé prémium. Místo toho mi ukazují pouze put opce nulovou hodnotu a call opce stále ukazují zbytkovou hodnotu.Celá strategie vysí na unrealized P&L. Musím strategii uzavřít manuálně ?
Místo vypsaného prémia 110,- ( po odečtení komisí ) mi dnes situace ukazuje zisk pouze 67,- Tak tomu nerozumím. Pokud Condor sám vyexperuje, bude mi stržena druhá polovina komisí ?

Děkuji

Andrea

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Vakov:

prikladam ten transcript z chatu s IB ohledne "Add liquidity"

csorcic: Hello, this is Chris. How may I help you?
roman001: Hello Chris, one question for you
roman001: For example when buying option strategy iron condor and I am asked by dialog window whether "add liquidity" or not , what are the practical consequences for my order. Say BID is -1 and ASK is -0,5 and I place order at -0,75. What would increase my chances to be filled? or what are other consequences of selecting "add liquidity" vs not?
csorcic: Attempting to get an execution using the Add Liquidity function
csorcic: is very difficult
csorcic: It is best to turn off the Add Liquidity function
csorcic: The Add liquidity function is going to attempt to provide liquidity on one leg of the spread. This means that it is difficult to receive an execution.
roman001: Ok. Thank you
csorcic: You're welcome
csorcic: You can adjust this in your order presets if you wish.
roman001: Bye
csorcic: I can show you where.
roman001: It is fine, thank you
csorcic: Ok
csorcic: You're welcome
csorcic: Have a good day. Goodbye
roman001: you too

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...