Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

opce u IB ?


maiklos

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 384
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Andrea:
Já využívám demo platformu Think or Swim na zasílání upozornění (i když obchoduju přes IB). Data jsou zpožděná o 20 minut, ale v tomhle případě mi to nevadí. Mám nastavené alerty, které mi chodí na e-amil a u e-mailu mám upozornění na mobil. Hlavně trhů je v TOS dostatek na výběr ;). A v TOS jsou alerty pěkně přehledné.
R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Renooo,

moc děkuji za super radu. Netušila jsem, že je možné nastavit alerty i v demo TOS.
Musím to vyzkoušet. problém je v tom, že jak jsem výše psala, nemohu se už dva dny do TOS připojit. Dokonce jsem provedla novou registraci, odinstalovala program a pokusila se o novou instalaci, ovšem bez úspěchu. Nepustilo mně to vůbec k instalaci. Hlásí to chybu spojení.
Máš ty, nebo někdo jiný kdo čte tento dotaz obdobné problémy ?

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to andreajandova:

Mám stejný problém s platformou TOS. Používám jen jejich demo účet a nemohu se připojit. Díval jsem se na jejich webové stránky a kouknul na svůj účet a mám pocit, jakoby zavedli nový systém, tj chceš li používat demo, vyplň smlouvu, nafunduj účet alespoň na USD 3 500 a můžeš používat live i demo. Stejný princip jako má IB a jejich TWS.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to andreajandova:
Nevím jak je to s historical volatility ale implied volatility jsem si nastavil v TWS takto:
V záložce option trader klikni na "Configure"
Objeví se tabulka, kde v levém sloupci u "Option Trader" klikni na "Option Chains"
V pravém sloupci "Available Columns" napiš do okénka "Implied Vol." nebo vyber pod možnostmi níže
Kliknutím na tlačítko "Add" ji přesuneš do sloupce "Shown Columns"
Dole potom v Opčním řetězci přibude sloupeček s Implied volatilitou. Takto je moýno zobrazit i další ukazatele, které chceme sledovat.

Jak nastavit ten risk graf nevím, také jsem to využíval jen u TOS. S TWS se učím, na ten risk graf jsem nepřišel, možná by poradil někdo z pokročilejších traderů...

Zdravím, LCL :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sperez: Thank you for your patience. Please log in at www.thinkorswim.com and select "Finish opening/Manage my accounts" and then complete the 2nd step of registration. When you get to the 3rd step, try again to log into papermoney
BeAr: Is there any possibily that it will works without these steps?
Sperez: No
Sperez: This is why you cannot access this


To je dost na houby, od zákazu normálních účtů až po zákaz dema :/.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...