Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

opce u IB ?


maiklos

Doporučené příspěvky

Pokud jsem to dobře pochopil, tak když Vám opce vyexpiruje OUT OF the money tak neplatíte poplatek žádný.... protože nevystupujete z obchodu protiobchodem , ale expirácí.... poplatek by jste platil pokud by jste vystupoval protipozicí tj .třeba na předem stanoveném SL... před expirací... Live obchodníci opcí mě popř. opravte děkuji..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 384
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

pokud je poplatek za otevření pozice větší než by byli stornopoplatky tak se za stornopoplatky nic neplatí... polygon: díky za vysvětlení , nasměrování (tu) jen dodám, že je to zajímavé... obchoduji přes infinity a tam si můžu měnit a rušit příkazy jak chci a bez poplatku jak evropský Fesx , tak popř russell atd , ale pokud chci obchodovat opce přes IB tak je dobré to vědět ... proto polygon díky (tu) :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radim2:

nééé ..infinity jen na klasické futures kontrakty... já jsem to psal proto, že jsem se na těch stránkách co uváděl polygon dočetl , že IB zpoplatňuje cancel/modify příkazu nejen u opcí a akcií , ale i u futures kontraktů jako například tam v těch uvedených příkladech Fesx Dax atd... které já obchoduju právě přes infinity bez žádných takových poplatků...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, chcel by som poprosiť o pomoc niekoho kto obchoduje opcie u IB. Akým spôsobom je najvhodnejšie zadávať príkaz na zatvorenie otvorenej pozície Iron Condora napr. keď si chcem stanoviť limit cenu? Zadávate to ako nový reverzný (sell) príkaz k pôvodnej pozícii, alebo sa to dá aj cez Portfolio - close positions?

Druhá moja otázka sa týka money manegementu obchodovania opcií: Ako si stanovujete minimálny stav účtu potrebný na otvorenie 1 kontraktu napr. IC D20 v RUT? Vychádzate z maximálnej možnej straty, priemernej straty z backtestu príp. iného údaju a k tomu dosadíte veľkosť straty v percentách napr. 10%, 15%, 20%?
Ja uvažujem ako základný údaj priemernú stratu z backtestu napr. 250 USD a tá by bola napr.10% účtu potom stav účtu na 1 IC by musel byť 2500 USD. Chcel by som poprosiť o názor skúsených obchodníkov, či môj prístup nie je príliš agresívny príp. zbytočne konzervatívny.

Dudem vďačný za vaše názory.
Ďakujem
Marcel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
Chtel bych se zeptat jakym zpusobem lze u IB (pokud vubec) zadat prikaz pro automaticke ukonceni pozice. Rekneme pokud mam otevreny IC a ztrata dosahne dvojnasobku inkasovaneho premia. Navic jestli lze (prip. jak) tyto prikazy retezit, tak aby v pripade nevyplneni prvniho prikazu za urcitou cenu, byl aktivovan dalsi prikaz s horsi cenou. Resil jste nekdy nekdo u IB neco podobneho? Neco podobneho bylo ve videotutorialu TOS: zadávání podmíněných příkazů při opčních strategiích (www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/tos-zadavani-podminenych-prikazu.html). Umel by nekdo poradit ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...