Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

opce u IB ?


maiklos

Doporučené příspěvky

luo..
Zdravím, já to zkouším na paper účtu, kde jsou vidět i komise ve výpisech. Zkoušel jsem opce pro SPY. Ale není to zrovna přehledný. Jiná komise za nákup opce a pak následný prodej pro uzavření pozice.
Moje ceny pro tyto strategie:
vertical spread - 1x nákup, 1x výpis opce a následující uzavření (tzn. R/T) = 4,05$
Iron Condor - 2x nákup, 2x výpis opce a následné uzavření = 8,1$

Ale potvrdit Ti to musí živě obchodující ..
R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 384
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,

měla bych jeden dotaz. Při zadávání nákupu nebo prodeje Iron Condora se mi ve finální fázi objeví zpráva, že nemám povolení k obchodu. Kontaktovala jsem support IB a tam mi řekli, že pravděpodobně nemám zaškrtlou položku v nastavení účtu. To však nebyla pravda. Napadá mě ještě, jestli nebude chyba v "multiplayer", kde mám permanentně v Option trader nastaveno číslo 100. Nevím, zda je to myšleno jako balík akcií 100ks, nebo zda se jedná o počet opcí.

Díky za info

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to drvr,

Zkontrolujte si, že máte povoleno obchodování opcí a typ účtu nastaven na Reg T Margin (nebo portfolio margin pro velké konto)

S multiplier to nesouvisí. Ten je nastaven obvykle pevně pro obchodovaný kontrakt. Pokud by šel změnit a zadala byste nevalidní hodnotu, chybová hláška by byla jiná.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím, zajtra idem idem spraviť svoj prvý live obchod v IB - vypísať IC D20 v SPY. Chcel by som poprosiť o radu/vysvetlenie, či sa v IB IC vypisuje príkazom BUY, doteraz som testoval v TOS a tam som IC vypisoval príkazom SELL. A ešte sa chcem opýtať aká cena je vlastne pre mňa aktuálna pri výpise IC - BID alebo ASK a či tam máť mínusová alebo nie. Pripájam aj screen ako to chcem zadať, ale spravil som ho radšej v demu aby som sa náhodou nepreklikol. Vopred ďakujem za vysvetlenie Marcel

13660

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
1. Ano u IB se IC vypisuje prikazem BUY
2. Pri vypise se snazim vypsat za MID cenu a pokud nejsem vyplnen tak snizuju (MID je cena mezi BID a ASK)
3. Ano cena je se znaménkem mínus .... ja si to jeste cele kontroluju v te tabulce ktera ti vyskoci kdyz to potvrdis tam jsou uz uvedeny i komise protoze s tim minusem je to ze zacatku trochu neprehledne ale da se na to lehce zvyknout.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lukas.s
-------------------------------------------------------
> Zdravím,
> 1. Ano u IB se IC vypisuje prikazem BUY

- OK

> 2. Pri vypise se snazim vypsat za MID cenu a pokud
> nejsem vyplnen tak snizuju (MID je cena mezi BID a
> ASK)

- znižuješ k BID alebo ASK?

> 3. Ano cena je se znaménkem mínus .... ja si to
> jeste cele kontroluju v te tabulce ktera ti
> vyskoci kdyz to potvrdis tam jsou uz uvedeny i
> komise protoze s tim minusem je to ze zacatku
> trochu neprehledne ale da se na to lehce
> zvyknout.

- prosím ťa nemáš screen, lebo tam som sa ešte nedostal?

Ďakujem
Marcel


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Snizujes samozrejmne k ASK ale na SPY je rozdil mezi BID a ASK minimalni cca nekolik USD.
Screen ted nemam a ani nemuzu udelat protoze nejsem u PC kde mam TWS. Pokud bys ale vypsal IC s kreditem 0,7 a komise bych bral 4,6 USD nasel by si tam tohle:

Amount : -70 USD
Commision : 4,6 USD
Total: -65,4

+ samozrejmne Info o marginu a vypis ktere opce kupujes a ktere prodavas myslim ze je to tam dost prehledne kazdopadne doporucuje nez to vypises na ostrem uctu tak to zkusit na paper account a uvidis.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lukas.s

Velmi pekne dakujem, pomohol si mi. Ja som bol zvyknuty na pracu s TOS, ana TWS si pomaly zvykam.
Chcem sa opytat ci by si nebol a taky dobry a nasiel si 5 minut a presiel so mnou v sime to vypisanie condora napr. cez skype aby som to zajtra mohol urobit live. Ak by ti to vyhovovalo ja by som mohol aj dnes vecer.
Dakujem
Marcel

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...