Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

dotaz začátečníka


sta

Doporučené příspěvky

Já se omlouvám za spam, už trošku zmatkuju :D
www.cmsfx.com/en/forex-trading-services/
todle vypadá asi skutečně solidně. Nikde jsem ale nenašel nic o poplatcích. 1:400 páka, minimální vklad je 200doláčů + 100doláčů zdarma jeslti jsem to dobře pochopil. Mám účet u ČSOB a mám tam nějaký peníze v korunách. Toto budu muset nějak převádět nebo se to tento samo ? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

[bold]JakubŠ.[/bold]:

- platis jen spread na obchod, za prevod penez z csob do US, za prevod zisku zpet do csob.
- tech +100usd dostanes jen pokud si zalozis ucet o velikosti alespon 1k usd a zobchodujes alespon 5 standartnich lotu :-)
- az si zaregistrujes live ucet, tak ti poslou na email konkretni platebni udaje ( pro prevod penez csob → jp morgan chase - pokud budes yakladat ucet v usd )...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takže zakládám účet. Mám další dotazy :)

# Annual Income in USD*
# Total Assets in USD*
# Total Liabilities in USD*
# Risk Capital in USD*

Nechápu, na co chtějí todle .. Je jedno co tam napíšu nebo to pak něco ovlivní ? Stejně tak, když se mě ptají na dosavadní zkušenosti, ať už s forexem, komoditami atd. Všude jsem zatím dal že zkušenosti nemám, je to jedno ?

In which currency would you like your account to be based?*
zatím jsem tam dal USD, opět, jak moc záleží na tom co tam dám ? Můj účet u ČSOB mám samo v korunách..

What will be your initial deposit*
to souvisí s předchozím .. v čem budu mít ten začáteční vklad. Stačí předpokládám těch 200doláčů, což je u nich minimum. Ale i tam .. todle jsou asi jen dotazy, ale dělat si pak můžu co chci ne ?

Were you referred by an Introducing Broker?*
opět dávám ne, stejně jako u všech otázek s hvězdičkou, kde bych pak musel udávat něco víc

Government Issued Identification Number*
Type of Government Issued Identification*
/passport, driver's license, other
To je co ? :S

já se z toho opravdu zblázním .. proč to nemůže bejt snadný :))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím po dlouhé době.

Chtěl jsem ve fóru založit nové vlákno, které by řešilo překlady anglických výrazů. Bohužel nemám ještě 30 příspěvků a nechci je získat spamováním v různých vláknech.

Zajímá mě český ekvivalent těchto výrazů.

"pip" a "quote currency"

Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak ještě sem našel tento výraz, kterému se mi nepodařilo dát správnou českou podobu a tedy "National Futures Association"

A chtěl jsem se zeptat, jaký je denní objem na forexu? Na netu jsem našel čísla 1.4 ; 1.5 ; 2 ; 2.9 a dokonce 3.21 bilionu dolarů.Takže kde zjistím aktuální hodnotu?

Děkuju.S pozdravem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[bold]JakubŠ[/bold]:

vsechny tvoje dotazy ti ochotne zodpovi cesky Introducing Broker pro CMSFX na emailu: [bold]cmsforex@post.cz[/bold].

Jinak v posilani penez nehledej vedu :-) Pockej az ti poslou potvrzeni (2+dni), ze ti zalozili ucet, a soucasti toho emailu budou i platebni detaily ( c. uctu kam mas poslat penize atd. ), pak zajdes do banky, vyplnis prikaz k uhrade do zahranici ( nebo vyplnis prikaz k uhrade v internet bankingu, pokud pouzivas) a je to. Pak pockas az ti potvrdi ze platba dosla(2+dni) a ze ti aktivuji ucet, a pak muzes zacit obchodovat :-)

Vsem hodne stesti s obchody dnes po otviracce !! ;) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[bold]Daryel[/bold]:

[ital]A chtěl jsem se zeptat, jaký je denní objem na forexu? Na netu jsem našel čísla 1.4 ; 1.5 ; 2 ; 2.9 a dokonce 3.21 bilionu dolarů.Takže kde zjistím aktuální hodnotu?[/ital]

+ - → [bold]...First, average daily turnover has grown by an unprecedented 71% since April 2004, to $3.2 trillion...[/bold]
zdroj: Triennial Central Bank Survey of Foreign Exchange and Derivatives Market Activity in 2007 – Final results ( BIS )

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím. Nepodarilo sa mi nájsť odpoveď na túto otázku. Ako je to s časom na forexe. Bol som v tom, že je jeden univerzálny. A práve zisťujem, že pri tej istej sviečke má jeden broker čas 8:00, druhý 9:00 a tretí 10:00. To mi narúša celý backtest. :S
Vopred vďaka za fundovanú odpoveď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...