Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

dotaz začátečníka


sta

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

to Pief
Delat backtest na jine obdobi nez muzes obchodovat je uplne zbytecne, nebo ne uplne zbytecne, ale spis nepotrebne pro tebe... Uplne prvni vec pri stavbe systemu vzdy zjistuju, zdali budu moct tento system obchodovat bezpodminecne kazdy den v tu samou dobu a az na tomhle zacnu stavet dalsi prvky, pravidelnost beru jako tu nejhlavnejsi vec

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím.

Chtěl jsem se zeptat.Někde jsem četl,že všechny obchody na FX musí být uzavřeny do dvou pracovních dnů.Mám tomu rozumět tak,že když otevřu např. short pozici v pondělí v 18.00 a nechám ji otevřenou,tak mi ji můj broker sám zavře ve středu v 18.00 ?

A ještě jsem nikde nenašel pravý důvod toho,proč někteří brokeři nemají rádi scalpery.Vždyť broker by měl tuto skutečnost přivítat,protože svůj spread má jistý.

Děkuji.S pozdravem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
Prechadzal som si historiu EUR/USD na 15 minutovom grafe a vsimol som si ze 5.10.2007 asi o 12:30 tam je obrovsky gap. Chcel by som v buducnosti obchodovat pomocou TA a taketo nieco by bola pre mna pohroma, pred ktorou by ma moj stoploss neuchranil. Gap zrejme sposobil nejaky fundament. Viem ze je ich vo forexe plno, ani velke cenove vykyvy by nevadili, no taky velky gap to je nieco ine. Znamena to teda ze aj ked chcem obchodovat na zaklade TA, musim sledovat tieto fundamenty? Ak ano, do akej miery?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...