Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

dotaz začátečníka


sta

Doporučené příspěvky

st.david
JPY začal oslabovat na více párech a navíc začal i oslabovat vůči jiným párům také USD, jen se otevřel v 14 hod. NY a amíci měli asi na počáteční pondělní vývoj jiný názor...není to jen vždy o úrokových sazbách - doprovodné zprávy a data z jinch trhů, nástup carry, ceny zlata a ropy atd. atd.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Cau

Dnes jsem zadnej extremni narust nezaznamenal.maximalne 60 pip behem jedne hodiny ,coz zadnemu extremu nenaznacuje.
Jinak v dnesnich dnech americke recese a politickeho vyvoje se tento par analyzuje podstatne hure nez tomu bylo doposud.Jedina dnesni podstatna ekonomicka zprava ,ktera by mohla podporit pohyb ,byla prodejnost novych domu v usa.Ale i ta je v poslednich mesicich tak jasna(negativni) ,ze zpravidla pohyb na trhu neovlivnila.
Podle me tento par nejvyrazneji ovlivnuje DJ index behem americke session.pohyb zlata a ropy je dalshi vyrazny indikator

R. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cau,

To ,ze po Tobe chteji cisla obcanky a jine dalsi dokumenty ,je normalni .Nejak Te identifikovat musej.
Napr. v USA je to zakonem danna povinnost.Chteji lidi presne identifikovat ,aby predesli prani spinavych penez pro terroristy apodobne.
Je to naprosto normalni u Vsech brokeru.CMS neni vyjimkou.Takze muzes smele pokracovat ;)
Mimochodem,co me trochu zarazi u CMS i u dalsich podobnych brokeru,je jejich marketing.minimalni vlkady,extra $$$ pri vyssich vkladech a podobne.Nemluve o 400:1 leverage !! Jiste obrovske lakadlo a tim i podstatny risk !!!Ja s nima osobni zkusenost zadnou nemam,ale podle reviews ktere ctu ,bych hodne premyslel,nez bych investoval jiste tvrde usetrene $$$ !Na druhou stranu se tady jiste najde nekdo ,kdo s nima jistou zkusenost ma !

Hodne stesti (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Druhý pokus. ;)
Zdravím. Nepodarilo sa mi nájsť odpoveď na túto otázku. Ako je to s časom na forexe. Bol som v tom, že je jeden univerzálny. A práve zisťujem, že pri tej istej sviečke má jeden broker čas 8:00, druhý 9:00 a tretí 10:00. To mi narúša celý backtest. :S
Vopred vďaka za fundovanú odpoveď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[bold] Czechdaytrader:[/bold]

Teď nějak nechápu, co tím myslíš. Já myslel, že těch 1:400 je naopak věc dobrá a minimální vklad 200$ je pro mě taky přijatelný, naopak, míň jsem snad nikde neviděl.

[ital],,minimalni vlkady,extra $$$ pri vyssich vkladech a podobne. Nemluve o 400:1 leverage !! Jiste obrovske lakadlo a tim i podstatny risk !!!Ja s nima osobni zkusenost zadnou nemam,ale podle reviews ktere ctu ,bych hodne premyslel,nez bych investoval jiste tvrde usetrene $$$ !" [/ital]

Jak už jsem řekl. Čím vyšší rozsah páky, tím lépe ne ? A jaké extra $$$ při vyšších vkladech :S ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to [b]JakubŠ.[/b]

Myslím si, že páka 1:400 je dobrá pro to, že můžeš s malým účtem obchodovat velké objemy, tedy lze s ním vydělat víc, než s pákou např 1:50. Ale na druhou stranu (a ta je pradvděpodobnější) můžeš lechce prodělat. S účetem $200 se toho moc dělat nedá, tak nanejvýš sbírat nějaké centy, v lepším případě jednotky $. Mé první rozhodnutí bylo rovněž začít s $200. Pak jsem si pečlivě přečetl rady zkušenějších a už jsem tuto myšlenku opustil. Myslím si, že $1 000 je naprosté minimum.

A co se týče CMS tak u něj obchoduje více lidí, kteří sem přispívají. Osobně bych nějaké výrazné obavy neměl. Někde se začít musí a ono to je u všech brokerů prašť jako uhoď. Jedno pravidlo ale platí ať jsi u kohokoliv: "Broker je Tvůj NEpřítel"! To musíš mít stále na paměti a i když se bude vůči Tobě tvářit přátelsky, stále je třeba být ve střehu. Prostě chce Tvoje peníze a je na Tobě, aby sis je uhlídal.

Good luck! :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@ JakubŠ

urcite sa vyplati zacat s tym ze si precitas tunajsi serial o forexe. Dalej sa vyplati dokladne prestudovat forum, aj ked je to obrovske mnozstvo dat a velky podiel bohuzial tvori offtopic, za 2-3mesiace to zvladnes. Dalej sa vyplati prebehnut sekciu wiki a naucit sa narabat s funkciou vyhladavania na fore, pretoze napr. mna nebavi odpovedat na otazky ktore boli zodpovedane v seriali, vo fore alebo vo wiki. A urcite nie som sam. Zda sa mi ze si do toho hupol moc hrr, nemas zakladny prehlad ani zvladnutu teoriu, nemas odskusany system na deme, nepoznas sa doverne zo ziadnou platformou. Dnes si zakladas ostry ucet a zaroven sa pytas s cim by bolo asi tak dobre zacat obchodovat. Je to cele zle!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[bold]Dute [/bold]
Dyť o nic nejde :D
Buď to pude nebo nepude. Nechci se tím stresovat.. Když něco newím, zeptám se.. Když něco vím, zeptám se radši ještě jednou. Základy nemám, neřikám že ano, ale postupem času se k tomu určitě dostanu. Já už jsem takovej, když jdu nakupovat do krámu a newím kde je to co mám koupit, tak se zeptám, místo abych to hledal :D
Vím, není to nejlepší předpoklad, ale jak řikám, nějak se k tomu určitě dostanu, jen nebudu mít asi tu "standartní, prověřenou a nejlepší cestu" :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...