Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

dotaz začátečníka


sta

Doporučené příspěvky

To [bold] wollodya[/bold]:

ahoj, souhlas s [bold] pachem[/bold]! Pokud mas pristup, ktery funguje na demu, tak pocitej par mesicu na trenink psychiky a strategie obchodovani nazivo, a pokud budes mit i pak na ucte nejaky zustatek, tak muzes zacit byt profitabilni dlouhodobeji :-) Zalezi podle me hlavne na tom, jaky rychle se budes ucit z toho co ti bude trh nazivo "podsouvat"...Jen opakuji Sidovu vytecnou radu pro demare: trenujte s velikosti uctu, se kterou budete otvirat ucet, a nejlepe u brokera(na platforme) u ktereho budete otvirat ucet! Dobra rada nad zlato(i ropu:-), alespon pro me po mesici hratek s 50tis USD demo uctem byla (tu)

At se dari obchody !! ;) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

no ja vlastne nechystam tak skoro otvarat real....nikam sa neponahlam...radsej si dobre setko precvicim...a demo mam CMS..lebo je tam: leverage 1:400, spread 3 pips EUR/USD, minimalny depozit 200 EUR a s takou sumou si otvaram demo..predtym som mal vela uctov ktore som dohnal k bankrotu..najpr sa mi dari a potom zrazu pride moment kedy som na nule:((..ale ked som si teraz stanovil pravidla maximalneho risku..lebo risk je kazda pozicia...a zostavil som si plan podla ktoreho denne zarobim presnu sumu a viac neriskujem....odvted som este nemal stratovy den:)..a vlastnu strategiu ani tak nemam..proste sa pozrem na graf...vzdy mam otvoreny 30min a tick...a zrazu viem kadial pojde krivka....sice nie vzdy odhadnem..teda prave pozeram ze mam 65% plusovych obchodov...stratoy vacsinou hedgnem lebo mne to neda uzariet stratu...ja viem je to chyba ale uz sa to lepsi......takze newem....neratam otvorit ucet skor ako na zaciatku buduceho roka....este sa musim naucit ako ovplyvnuju trh ekonomicke spravy....a ked budem mat vela uctov plusovych tak sa hadam odhodlam zalozit si real:P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

patas:

jen nazor - fx jede a pojede 365/7/24, dokud si bude lidstvo chtit menit meny, a dokud pojede interbank sit a bude stat alespon 1 spolecnost schopna smeny :-D Zkus se nato podivat tak, ze kdyz my mame patek, tak nekdo jiny ma uz sobotu a nekdo ctvrtek, ze nejsou vsechny banky zavrene o vikendech, tak jak to zname z nasi doliny, a ze ne vsechny trhy jsou vzdy zavrene (asie)... skutecna zaviraci cena v podstate neexistuje, jen v hlavach reporteru, kteri o tom na konci tydne v danem regionu schuti reportuji :-)) At se dari obchody!! ;) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

patas:

cmsfx je severoamericky broker v casove zone ET, a o svem vikendu nejede, nicmene to neznamena ze mezibankovni trh vsude na svete se zastavi spolu s cmsfx... cmsfx prebira v ne v 23:00 CET aktualni ceny od svych poskytovatelu likvidity a zobrazi je v grafu ve VT ( pokud je cena rozdilna od patecni 23:00 CET zaviracky, tak je gap ) ... Fajn den a obchody :) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Predem se omlouvam za mozna dotaz do nespravneho vlakna, ale forex diskuse jsem proletl a nenasel co jsem hledal.
Obchoduju opce na platforme thinkorswim, kde je moznost obchodovani forexu. Premyslim totiz o dlouhodobem hedgingu sveho USD uctu pomoci paru USD/CZK. Na paperMoney uctu jsem prodal pozadovany objem a na vypisech jsem zjistil, ze kazdy den se pozice automaticky prerolovava na o malinko jinych cenach kurzu a tim moje pozice kazdy den ztraci.
Spread na paru je dost velky asi 30pips, ale to by myslim z dlouhodobeho hlediska tolik nevadilo, spis me znepokojuje to denni automaticke prerolovavani. Slysel jsem take neco o urocich na menovem paru a nevim jestli to s prerolovanim nesouvisi.
Ve forexu se moc neorientuju, ale stale klesajici dolar cloveka nuti premyslet o obrane sveho kapitalu.
Je toto pojisteni v TOS jedinym moznym zpusobem i za cenu kazdodenich "miniztrat"?
Diky za odpovedi
Milos

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Milos:

na hedging je tu rada zkusenych lidi co se tomu venuji ! Ja jsem diletant a obchoduji stale v usd :-D Jinak co se tyce prevaleni :-) pozice do následujícího dne, tak by tvuj broker ( pokud nabizi fx sam, nebo pres zprostredkovatele ) mel mit uvedenou na webu nebo primo v platforme tabulku rollover poplatku ( ty se odviji od vzajemneho rozdilu hl. urokovach sazeb men, tak i od velikosti drzene pozice, a u nekterych fx brokeru i od konkretni delky ( doby ) drzeni pozice - myslim napr. Oanda )...Kazdopadne preju at se ti dari obchody !! ;) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak uz som zmenil trosken strategiu.....mam TA ovtvorene Stachastic Oscilator Slow a Bollinger Bands ako to tu je na financnik.cz medzi strategiami a zatial mam pomer ziskovych obchodov k celkovemu poctu 8:9
.....a tie spravy som sa tiez zlepsil...mam vysvetlene ekonomicke indikatory USA a EU a uz zopar iem analyzovat....ale to mi este moc nejde este....newete kde je to tu o nich popisane?
.......zatim

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...