Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

České knihy


Nouro

Doporučené příspěvky

krakra:
jednoduse, VIP diskuze jsou mene zanesene dotazy lidi co se neobtezuji se porozhlednout tu na webu a navic diskuze se primo vztahuji k metodam predavanym na kurzech tu na financnikovi...a mimochodem nemyslim si ze to je zase az tak uplne pravda ze se tu nediskutuje nad obchodovanim samotnym, systemy atd...staci se porozhlidnout a precist par clanku...diskuzi bych, kdybych ted zacinal s obchodovanim ja, asi uplne vypustil...hodne stesti!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • Odpovědí 558
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Larry Williams živě:
Protože ještě nemám právo zakládat nová vlákna, přidávám následující informaci sem, kam má asi nejblíže. V jednom newsletteru mi dnes přišla nabídka na bezplatné shlédnutí přednášky Larryho Williamse. Jde o více než 70minutový videozáznam a mám právo ID ke vstupu k němu přeposlat kamarádům, takže jej vkládám pro veřejné použití sem: tv.ino.com/login.html?ticket=77ee6b8a89g06806a072074072068
Kdo zvládáte mluvenou angličtinu, tak si užijte!

Jarozima

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Jarozima:
dik za toho Rosse,odpovidam tady ,protoze zde to je o knihach,koukala jsem na nej minuly tyden v anglictine a myslim,ze jste mel dobry pocit:-) ,protoze to je pro mne srozumitelne...jen bych jeste rada, pokud muzete mne trochu navest,kde se o Rossovi diskutovalo?...teda pokud nemyslite rozbor knih v tomto foru kde pisu...nejak to nemuzu nikde najit....dekuji Monika

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobré odpoledne.
V češtině vyšla kniha od J.D.Schwagera Uspěch na finančních trzích.Nějak mě to uteklo,dozvěděl jsem se o ni až teď.Mohl by mě někdo napsat svůj názor na tuto knihu.Vím,že se jedná o dobrou věc a jelikož nejsem schopen číst originály,jsem potěšen,že vyšla v překladu.Hlavně mě zajímá jestli splňuje kvalitu originálu.Předem děkuji všem,kteří mě poradí.
Přeji všem hodně úspěchů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

S originalom nemozem posudit, ale kniha je na kvalitnom papieri, makka vazba. Su tam pribehy uspesnych ludi na burze, kde popisuju ako sa tam dostali - mnohi cez tvrde pady. Je to zaujimave na citanie, ale v podstate pre vacsinu z nas - malych traderov sa odtial nedaju vziat konkretne rady, pretoze su to ludia, ktori pracuju pre velke fondy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nema cenu srovnavat original. ceska verze se cte dobre a souhlasim s guzmou. me tyhle knihy bavi vice, nez manulay o indikatorech. jeste lepsi je mozna uplne prvni dil, ktery prelozeny neni. kazdopadne original nevyzaduje nejake specialni jazykove dovednosti. kazdopadne jen doporucuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji všem za názor na uvedenou knihu.Naposled co jsem četl,bylo dílo Tradingem k bohatství od A.Eldera.Je to všeobecný průvodce světem tradingu.Když jsem ji viděl poprvé ,o některých částech knihy jsem si myslel,že je nebudu potřebovat,v tu dobu mě moc nelákali.Postupem času,jak jsem se ke knize vracel,pochopil jsem,že pravý význam tohoto díla je v jeho celku.Co považuji za nejlepší části knihy to jsou kapitoly o psychologii a money managementu.
Do současné doby jsem neměl moc času,byl jsem dost zaneprázdněn jinými aktivitami,proto mě hodně věcí uniklo.Teď se to snad přes zimu zlepší a budu mít i víc času na čtení a studování literatury.Proto znovu prosím přítomné o radu,jaké současně dostupné česky psané knihy stojí za přečtení z oblasti AKCIOVEHO tradingu.
Spíše mě zajímají monotématická díla,například jen oTA,psychologii a money managementu atd.Jako všeobecné dílo Elder svoji úlohu splnil,teď mě spíš lákají knihy s užším zaměřěním.Prosím i o názor na kvalitu knihy.Mě se líbí české tisky staré 400-500 let a mám z nich respekt pro jejich precizní výrobní kvalitu.O některých současných výtvorech se to říct nedá,i když samozřejmě souhlasím,že rozhodující v této oblasti je obsah,ale vadí mě to,že když někdo nabízí knihu,měl bych dostat něco co se tomu alespoň trochu podobá.
Předem všem děkuji a přeji hezké odpoledne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...