Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Live je odstup 5 pips na majors, jen pri udalostech je vetsi. To je tak skoro vsude.
Vic me vadi na live uctu rychlost plneni, XTB neni z nejrychlejsich ;-)) Pry je to podobne i u dalsich brokeru, kteri plni roli market-makera. Mate nekdo zkusenosti u jinych?

Pro toho, kdo to mysli s tradovanim Forexu vazne je svycarske Dukascopy hodne dobra volba. Nabizi jen Forex, nejmensi lot na Euro$ maji 250K = nic po zacatecniky. Minimum na zalozeni uctu je 50K $. Plneni a spread je luxus :-)
www.bestonlineforexbrokers.com/Forex-Brokers/Forex-Broker-Ratings/Top-Rated-Forex-Brokers.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vldn

nikdy som nemal problem s plnenim u inych brkerov pri vstupe , u jedneho pri vystupov som problem mal , ale vyskusal som len 3, aj ked XTB tvrdia ze je to vsade tak, nieje to pravda. to co pises o dukascopy je fajn ale myslim ze to je trosku ina liga, ale existuju aj dobry brokeri s otvorenim uctu od 1000 do 10000 USD . nieje potrebne rubat tak vysoko :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

japapatramtara, jako pardon, ale nevim, co chces resit na prevodu do zahranici :) v internet banking si jen prepnes na jinou kolonku a jinak je to to stejny, no... fakt to chce brat trochu racionalne o kolik, ze je pro me zahranicni broker vyhodnejsi... ono je to na jedno brdo a omlouvat se jen 30tis, to je hloupost, protoze kdyz budes pokracovat, tak se zas budes jeste o to vic omlouvat, ze uz mas ucet tady a ze nejaky presouvani jsou problemy. Obecne v zivote, opravdu nehledejte vymluvy pro vec, ktera proste neni vyhodna.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

skodik

tak já např. mám velký problém s převodem peněz k zahraničnímu brokerovi a není to jen přepnutím kolonky v IB, bohužel. Moje banka tyto převody nepodporuje (zatím) a pořád demo :( Už by to chtělo nějaký pidi účet ale live.Také jsem uvažoval o XTB, ovšem ty zvěsti, které se za něma táhnou mne dost odrazují. To raději změním banku ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sztula:
jak sel cas s mym tradovanim:
2 mesice zpatky - stahl jsem demo metatraderu, tri dny zkousel co a jak
2 tydny zpatky - zacal jsem vstupovat do pozic a zacalo me to bavit
1 tyden zpatky - poslal jsem registraci XTB
dneska - tahle diskuze me donutila zrevidovat svoje rozhodnuti a tak ucet u XTb necham vysumet a neposlu penize
----------------
tedka vecer - stahuji potrebne materialy active tradersu a posilam registraci k nim
zitra - prijde mi login a pass(aspon doufam) a ja muzu poslat 1000euro smer Londyn

Takze asi tak... Nejdu do toho bezmyslenkovite, ale muj nazor je takovy, ze demo ucet slouzi k osahani platformy a pozdeji pro testovani AOS. Jiny vyznam me nenapada, snad jen honeni ega.


tech 25k sice bude bolet a to tak ze hodne, ale aspom budu vedet na cem jsem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...