Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

mirawaby:

to je prave vyhoda a zaroven i nevyhoda XTB a podobnych brokeru, ze jedine co jim platis je spread. Takze kdyz vstoupis do obchodu jsi ve skutecnosti v minusu o spread a kdyz ho prekonas, tak uz delas na sebe. Myslim si ze pro male objemy je to v pohode, ale kdybych mel X desitek lotu treba eurodolaru, tak uz by si brokeri pekne namastili kapsu a podle me pak uz by bylo lepsi hledat nejakeho brokera, ktery to dela za pausal. Akorat ja takoveho neznam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zatím jenom uvažuji, ale podotýkám opravdu jenom uvažuji o tom že bych si založil v budoucnu účet u XTB.
Vím že už několikrát se tady diskutovalo o tom že 20 000kč je málo a že to chce alespoň 3x víc.
Ale přece jenom, není možné být úspěšný i s takovím množstvím když budu obchodovat s mini loty?

200 000kč............................1lot
20 000kč..............................0.1lot
2 000kč...............................0.01lot

Je ale pravdou, že už jsem tady četl o spoustě lidí co zkoušelo poslat na účet 20 000kč, ale zatím jsem si nevšiml že by někdo s těch lidí psal o úspěchu.
Proto se ptám je někdo takový, kdo poslal onu čásku a už jí má zpět??? (nejlépe doma)

Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mirawaby

Já už tam tu částku mám jen pro případ vyjmečnejch spekulací, jako když se třeba včera večer zbláznil Dow Jones a lítal stovky pips nahoru dolů, tak jsem si na tom uříz svůj zisk... je to takovejch 20 tisíc stranou co tě nezabijou a můžeš s nima reagovat okamžitě kdykoli se objeví něco co jde využít, což je v těhlech dobách extra často :-) Na pravidelný obchodování třeba jednoho instrumentu to ale podle mě není.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takze , stoploss som nemal , ale v systeme s ktorym fungujem by mi zavadzal .
Problem nastal inde.
MOJ Realny ucet sa lisi od dema v castom pocte mrznuti zadania prikazu . /S tym som sa v deme nikdy nestretol !/.
Uvediem priklad:
Zadam prikaz na kupu alebo predaj , v deme je reakcia do 0,5 sek. no v realnom ucte mi to "niekedy" zamrzne na pozicii OBJEDNAVKA JE PRIJATA a dalej nic. / Nemyslim rekotacie ta sa zobrazuje do 1sek/.
Bezmocne pozeram na obrazovku a graf ako cena leti hore alebo dole mimo moju poziciu.
Ked sa dlhsie nic nedeje / 10sek , 30sek/ niekedy zrusim / cancel/ a objednavku zopakujem.
To sa stalo aj v piatok.
Nakolko som mal marging iba do 1,3300 pri poklese pod tuto hodnotu som postupne zacal rusit poziciu po 0,2lot .
Pri druhom znizovani mi opet zamrzla obrazovka. Ked sa mi ju podarilo zrusit a opakovat objednavku neuvedomil som si, ze som znovu nezadal zrusenie len o 0,2lotu ale zrusil som celu poziciu.
NEROZUMIEM AKO SA MOZE TVRDIT ZE REALNY UCET JE STABILNEJSI , BEZPECNEJSI A PRUZNEJSI.
Moja skusenost je velmy, velmy zla .
Vdaka problemom s programom, som si zrusil ucet. (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...