Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

japapatramtara

nic ve zlém, ale to, že ty peníze ztratíš se zdá dost pravděpodobné. Určitě Ti to nepřeji, ale 2 měsíce ??? Když jsem demoval 2 měsíce, tak jsem tak zahořel pro trading, že bylo jediné štěstí, že moje banka zatím nemá zahraniční platby. Určitě bych v té době otevřel účet a teď po roce na demu bych už asi otvíral druhy ale nejspíš třetí účet. Na druhou stranu, jak jsem tak pročítal diskuzi, tak někdo doporučuje raději live s mini účtem. Také tomu dávám za pravdu, ale nemyslím si, že dva měsíce je dostatečná doba. No,,, však vyzkoušej a uvidíš. Škoda, že [b]mistr[/b] se neozývá. On jede u Activ Trades live a určitě nějaké poznatky už má. Pak u nich obchoduje rovněž [b]lisakus[/b], který se rovněž o nich nevyjadřoval nějak negativně. Vzpomínám si, že psal, že rozdíl v plnění na demu a live je téměř stejný. No, ono už to může být jinak, ale pro někoho je třeba se rozhodnout.
Tak že držím palec (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Airmike

Pokud to mám dobře vysledované, tak na klasickém demo účtu jsou podmínky pořád stejné. Alespoň doposud jsem nezaznamenal žádnou podstatnou změnu. U majors ENTRY 5 pips od ceny, ropa 15 a gold 200. Pořád stejně (u toho zlata si nejsem zcela jist). Na soutěžním ENTRY 60 pips od ceny u měn. Zlato a ropa stejně. Jak je to se SL nemám odzkoušeno, ale bude to pravděpodobně stejné. Těch 60 pips od ceny na soutěžním celkem chápu. Kdyby to nezavedli, tak scalpingem při troše štěstí a citu by se dalo velmi rychle zhodnocovat účet. Psycjholigická barieara malá, tak proč to nezkusit

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem se přihlásil do té jejich soutěže. Koukal jsem, že minulý ročník vyhrál člověk co udělal z účtu 200 K zhruba 7 milionů za jeden a půl měsíce. Spočítal jsem si kolik bych musel průměrně vydělávat abych se dostal na konci do řádů milionů a řekl jsem si že to zkusím. A teď o co mi jde, tenhle ročník soutěže byl zkrácen na měsíc a 3. den po zahájení vede člověk s účtem 4 mega !!! Jak může někdo za tři dny udělat z 200 000 čtyři miliony? Dotyčný musí být tradingový genius s nekonečným štěstím a nechápu proč ztrácí čas v takové soutěži. Tak mi teď připadá zbytečné dál se v této soutěži angažovat, přesto že jsem si vedl relativně dobře ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Me spis cela soutez pripadne jako saskarna.. Kdybych ja vedl brokerskou spolecnost a vyhlasil soutez o autak, tak bych si behem prvniho tydne vytipoval lidi, kterym to jde nejlip a zatimco oni by si klikali ve svem demu, ja bych je za jejich zady primo napojil na LIVE ucet a vsechny kacky co by vydelali, by pak sly rovnou me, tudiz by se zaplatil i autak, i ta majda okolo.. A jeste by zbylo dost na vymysleni sloganu jako "myslis ze investovani nemuze by vzrusujici"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tiez ma prekvapilo ked po 1. dni mal niekto zhodnotenie 300%. Predpokladam ze ide bud o nejaku habaduru, alebo ti ludia proste vsadia cely ucet na jeden obchod a ten im vyjde... Na to sa im ale mozem vykaslat, keby som chcel vyhrat loteriu isiel by som do kasina. Ja sa chcem stat stabilne profitujucim traderom, potom si poondiate porschatko budem moct kupit hocikedy :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

japapatramtara

to je blbost, ked ides sutazne, tak vacsinou sutaz konci tak ze vyhra uoplne niekto iny ako kto nastupi do pozicie lidra na zaciatku. firma by prerobila aj gate, pretoze vacsinou ty co sa vyprofiluju ako favoriti potom ku koncu musia riskovat ovela viac pretoze sa biju medzi sebou a tak obycajne prekvapi niekto s druhej vlny.

yamato

mna to vobecneprekvapilo, 300% bez akehokolvek tlaku dokazes urobit aj za den pri risku 10-20 %, size v podstate mas system ako keby si siel live akurat s 10 nasobnym riskom.
ja som si to tiez chcel skusit a som zacinal s 3 lotmi a teraz som na 16 lotoch. ked sa dokazes dostat vyssie, tak ti pride zhodnotenie 100% z pociatocneho kapitalu smiesne

Link to comment
Sdílet pomocí služby

airmike:
no jo, ale stejne.. jestli jsou v XTB borci co umi TAckem profitovat na forexu, neverim, ze by se nenaslo par hlav, ktere by podle nejake statistiky a dat z minulych soutezi nevybrali nejake profitujici obdobi konkretnich lidi. Vzdyt s tim procentem zhodnoceni staci dva, tri dny a cela soutez je zaplacena. Uznam ze jsem nevedel o tom, ze je to na konci tak zurive, ale skutecne se v tomhle nenecham presvedcit, ze si nevyberou jednoho, dva "kone". Ale o tom to prece je, s necim souhlasit muzu a s necim ne. GL&HF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to je trosicku na hlavu postavene, vyberat si s 20000 demarov, ked maju k dispozicii Live obchodnikov.
druha vec je ze u nich obchoduju tisice zaciatocnikov, ale profesionalny obchodnik si u nich asi ucet nezalozi. treba na to mrknut tak nejak globalne, naco sa budu trapit s riskom ked na velkych poplatkoch zarobia velke prachy. to porsche ich trapit nemusi, je to v podstate velmi lacny marketing

Link to comment
Sdílet pomocí služby

airmike:

No jenze soutezni ucty nemusi resit hlupoty spojene s rizikem, takze muzou vesele mocnit loty. A ty co jedou live, bych taky "pouzil". Neni na to vlastne nejaky zakon nebo tak neco, ze ti brigadnici, co tam udrzuji nejake databaze nebo tak neco, nesmi pouzivat stejne vstupy? Neco jako kradez dusevniho vlastnictvi. Nevim, asi v tom vidim moc velke spiknuti, ale prijde mi zbytecne sam se morit s tradovanim s nejistym vysledkem, kdyz staci najit cloveka, kteremu to vynasi uz dost dlouho a kopirovat jeho obchody. Jak tady nekdo psal o zkusenostech z brokerskych spolecnosti,.. nesetkal se s tim nekdo?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

airmike:
no tezko rict, ja mam takovou predstavu, ze "velci" asi u XTB nebudou, ale lidi, kteri to delaji jenom tak bokem, na dlouhych grafech na druhem monitoru v rohu jsou podle me neco jineho. Ale rikam nemuzu soudit. Dneska se mi aktivoval ucet u active traders(u XTB ani po 8 dnech ne),tak uvidim co bude, ted varim z vody. Jen me skutecne zajima jestli se nekdo setkal s tim, ze lide "uvnitr" parazituji na profitujicich traderech?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...