Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

no ja mam v sutazi max. risk 10% uctu, ale o 2000% zhodnoteni mozem maximalne tak snivat. Mozno je to tym, ze komodity studujem len asi 2 mesiace, mozno je to tym ze obchodujem len cisto komodity a indexy, lebo v inych nastrojoch sa zatial nevyznam, ale aj tak mi to pride pritiahnute za vlasy. Pripomina mi to skor loteriu... Mimochodom, clovek ktory mal najvyssie zhodnotenie po 1 dni uz v Top 10 vobec nefiguruje, takze to asi od loterie fakt nema daleko

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj chtěl jsem se jen zeptat jestli je někde nějaký žebříček třeba jen hotovost kterou mají v hře X-Trade Brokers CUP 2008. Docela by mě to zajímalo !! když jsem se dozvěděl že minulí výherce navýšil o cca 2000% tak mě jen zajímalo kolik tak už lidi mají za těch cca6 dní hraji to poprvé žádné zkušenosti v tomto oboru nemám ani jsem nezačal hrát předem abych si to zkusil začal jsem první den a už mám ZISK 251 050. S čím obchodujete nejčastěji ??Nejvíce jsem získal na RURJPY.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike: děkuji první hráč za cca 6dní a z toho 2 víkend zhodnotil svoje peníze o 2016% můžete mi to někdo vyjasnit jak se mu to povedlo . Jo a ještě jedna otázka proč se nemůžu najít v celkovém hodnocení ??asi blbě hledám !! A ještě jedna otázka přítel mé mamky prý má účet na Pražské burze a má nějakou licenci na obchod to je vedlejší ale ptal se mi jestli ten program jak jsem si stáhl na XTB se dá opravdu používat i v reálu a jestli opravdu může obchodovat přímo z domova ???? prý jestli jo tak by se možná k obchodu na burze vrátil děkuji za odpověď. a kdyby se nedal používat dá se nějak obchodovat jiným způsobem přímo z domova ???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

poly

je to proste o tom ze ten hrac nakupil velmi velky objem a nechal ho dlho splhat, alebo stale navysoval loty to ti ale zrejme nic nepovie pokial si o tradingu neprecitas viac

priatel tvojej mamky ma zrejme ucet otvoreny u nejakeho clena na prazskej burze. ten clen mu dovoluje obchodovat.

XTB je firma ktora ta sice na burzu nedostane, ale podkladove aktiva su tie s burzy, ale trejduju sa ine financne instrumenty a to CFD a FX.

ano obchodovat sa da z domova a na svete existuju stovky spolocnosti ktore ta dostanu na stovky burz po celom svete. mozes si vybrat spolocnost a tak isto aj burzu na ktorej chces obchodovat. vacsinu s nich mozes elektronicky

tento portal je o komoditach a o forexe. nie o akciach takze sa tu mozes zoznamit s forexackymi a komoditackymi brokermi, ktorych je tolko ze ich ani nezratas. a ked si precitas manual a web bude ti jasne vsetko, nemusis sa pytat na taketo otazky vo vlakne o XTB

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem se včera rozhodl zaspekulovat u XTB v reakci na páteční dění chvilku po otevření DJI na pokles, 2x mi to hodilo rekotaci, mezitim spadla cena mým směrem asi o 20 bodů, tak jsem se na to vy...l a šel do školy, škoda, moh na tom bejt hezkej zisk :-) Ikdyž nevim, vzhledem k tomu, že to pak ještě dál padalo, jak dlouho by mi nabízeli novou cenu, než by se mi pokyn realizoval, tipuju tak o 50 bodů mým směrem bych možná ještě přišel ... Tak to jentak stručně k plnění pokynů :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

A ještě poznámka, pokud mě zrak neklame, tak index Dow Jones zavřel včera na hodnotě 9955,5 bodu, zatímco jejich USACASH navázanej na tehle index zavřel na 10019 bodech :-). Chápu, že na drobný odchylky jsme byli upozorněni, ale tohle? No, pokud u nich hodně lidí spekulovalo včera na pokles, což je logický, tak je to samozřejmě další způsob jak lidem na konci dne trochu umazat zisky ... ale samozřejmě to taky může být jen náhoda ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak mam prvni zkusenosti s XTB. Pripsani penez na ucet trvalo dva dny, active traders asi dve hodiny, ale to bylo tim ,ze mam v londyne znameho, co jim to tam prinesl na pokladnu:). Dneska mam za sebou 4 obchody a plneni okamzite, takze zatim XTB hanit nemuzu. Schvalne zkousim TF5 u obou brokeru a rozdil zadny.. zatim spokojenost s obema. jo a prvnich 20 euro doma

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
chtěl bych se jenom zeptat lidí co mají zkušenosti s real účtem. Když na demo účtu vydělám 10x 100kč tak je tomu tak i v realu? Nejsou náhodou poplatky za 10 uzavřených obchodů vyšší než 100kč? Nebo poplatek je jenom rozdíl nákup-prodej, který se zobrazí přímo na orazovce. Jelikož si zkouším na demu uzavírat obchody již po vydělání 100 - 200kč tak je to docela důležité. Jinak bych se tady plácal zbytečně.
Děkuji. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...