Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás Tradeři......(snad to nebude offtopic,už mi to jendou smazali)

Protže jsem relativně nováček a v obchodování jsem teprve chvíli(cca 3 měsíce), měl bych takový nováčkovský dotaz....
Právě jsem ve fázi výběru brokera a softwaru....nechci se nikam hnát jen si chci zkusit pomalu nějaký demo účet.
Asi nejvíce na demoúčet mě oslovilo XTB Jedu v něm už asi týden a jsem zatím plně spokojen...
Ale nastal malý problém: zkoušel jsem co všechno to umí.....a když jsem narazil na strategie(které opravdu nejsou podle mého gusta),tak jsem zjistil že při provedení obchodu přes strategii zůstává v grafu zakreslen alarm....a vlastně vstup do obchodu....samozřejmě se mi to líbilo.....a zajímalo by mě jestli to v tomto programu lze nastavit i u normálního obchodování.

Takže teď zkráceně: zobrazení mého vstupu(popřípadě výstupu) z obchodu na grafu.

Moc děkuji za radu :)

dj_blade

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,
zajímalo by mě, zda můžu mít platformu X-Trader na více počítačích a obchodovat přes jeden účet. Př: Založím si u XTB účet, doma obchoduju na "pevném" počítači, na cestách na notebooku a data se při připojení na druhý počítač zaktualizují podle prvního(prostě jako to mám na účtu).
Děkuji za případné odpovědi.
Briber

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Len som chcel dodat ze XTB si tento tyzden zmenilo limity na SL a PT. minimalny odstup od entry je 60 bodov na majors.
cim sa posunuli v mojom ratingu brokerov s predposledneho miesta na posledne :)

nechapem ako moze niekto u nich takuto vec vobec schvalit, stali sa proste brokerom u ktoreho sa stali podmienky totalne neobchodovatelnymi. doteraz boli len nevyhodne, tymto krokom sa stali neakceptovatelne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...