Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EXCEL - rady a tipy


phynek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 905
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,

měl bych prosbu kdo umíte s VBA. Potřebuju si udělat tlačítko na načítání hodnot z TOS tak, aby ten ticker převzal z jiné buňky (kde se vypočítá nějakou funkcí).

Asi nějak takto:
Range("B1").Formula = "TOS|Mark!'" & výsledek vzorce z buňky A1

Jak se ve VBA řekne „výsledek vzorce z buňky A1“?

Předem díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím,

tahám historická data z Dukascopy, ale mám problém. Mají všechny čtyři ceny v jednom sloupci (open,close,high,low) resp v jedné buňce pro danou periodu. Ceny jsou oděleny čárkou a já bych je rád nějak hromadně rozdělil do čtyř buněk, tak abych měl sloupec pro open další pro close atd... Používám poslední verzi MS Office

Díky za radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Vážení, mám dotaz. Udělal jsem si v excelu tabulku, kam zapisuji údaje pro Breakout volatility dle Larry Williamse- 50% včerejšího range (High – Low) se přičte k dnešnímu Open. Pokud cena překročí tuto hodnotu, strategie vstoupí do dlouhé pozice. Analogicky pro prodejní signál - tatáž hodnota se odečte od dnešního Open. Pokud cena klesne pod tuto hodnotu, strategie vstoupí do krátké pozice-. nemá někdo něco, co by šlo použít na NT, aby se hodnoty spočítali a ukázali se jako pomocný ukazatel. Třeba i mimo NT?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

zdravím,

mohl by mi prosím vás někdo poradit, jestli jde nějak dosáhnout toho, že tabulku z Excelu vložím do Wordu tak, abych ji měl otočenou o 90° na šířku strany? prohledal jsem všechno možné, ale nemůžu na to dojít...můžu to vložit jako obrázek, ale zajímá mě, jestli to nejde i tak, abych to zachoval jako tabulku..?

díky za radu..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj,
muze mi prosim nekdo poradit, tedy zda to vubec jde...
Mam-li v excelu v jedne bunce naky vypocet, jde do stejne bunky zaradit i komentar k
vypoctu?
Priklad : mam nazev sloupce "All in All out" a chtel bych, aby tam bylo v teze bunce "All in All out = 'soucet sloupce'"

predstavuji si to nak takto - =SUMA("All in All out =";AL:AL) ale vyhazuje "#HODNOTA", proste na to nemohu prijit...
Moc Diky B.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...