Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EXCEL - rady a tipy


phynek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 905
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravím,

googloval jsem i hledal tady na fóru, ale nenašel sem dobré info, tak zkouším tak..mohl by mi někdo prosím poradit, jestli je nějaký problém v ukládání excelovského deníku v binárním formátu v excelu 2007? tj. jestli tam může něco přestat fungovat atd, když byl deník dělaný ve formátu excel 2007 ".xlxs" a až jako konečná fáze byl uložený do binárního formátu..díky moc za info..

PS. půjde např. i bez problému zpětně uložit deník z binárního formátu do formátu .xlxs? díky

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Aston:
Moc díky. tohle mi pomůže, ale spočítalo to jen kolik bylo ziskových a ztrátových obchodů. Já si zapisuji max poenciál trhu na každem vstupu do prvni větší korekce a chtěl jsem nejak stvořit tabulku kde mi to bude propočitávat že např. TP- 15 pips má např. 70% zastoupení ve všech win obchodech, TP-17 už má jen 60% zast. ve win, TP-25 už jen 40% .... Jakoby ti říká z jakou uspěšnost má který PT( jde použit i na SL) .
Jestli víš co myslím a dokázal mi s tím poradit , byl bych vděčný. Takhle si vypočítám ,,ideální" PTa SL co mi bude sedět nejvíc podle konečného vysledku a dokázal bych i tím upravit RRR, které mám ted nekde kolem 1,6 coz je samozdřejmě špatně ;) .
Každopádně díky moc za dosavadní pomoc :) !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Prosím o radu.
Jsem jen průměrný uživatel, excel používám jen na jednoduché tabulky. V práci máme nově nainstalován Microsoft Office 2007 a když označím více buněk, nejsou vůbec barevně zvýrazněny. Na ostatních PC to funguje. Prohledal jsem nastavení, nikde jsem to nenašel.
Zřejmě primitivní dotaz, nevím si s tím rady a nikdo na to taky nepřišel. Na internetu jsem to doposud nena3el. Poradí mi někdo? Děkuji. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mohl by mi prosim vas nekdo poradit s tvorbou grafu typu OHLC v excelu. Data mam usporadane ve sloupcich v tomto poradi: Date, Open, High, Low a Close, ale kdyz zadam vlozit graf, tak mi vyskoci okno, abych seradil data presne tak, jak je mam serazene a zadny graf se nevytvori... Mam snad data usporadat do nejakeho specialniho poradi? Pouzivam MS Excel 2010, diky:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj

mam mensi problem mam 1 stlpec dat kt nasobim bunkou (konstantou ) a chcem vystup v druhom stlpci , ide oto ze ked prenasobim prvy riadok konstantou a potiahnem to tym tahlom/ drawbarom aby sa to aplikovalo aj ostane bunky tak mi inkrementuje aj tu bunku kde mam konstantu.
rozumej v b stplci chcem mat a*c1 ale ono to prenasobuje a1*c1 atd az a99*c99 pricom ja chcem ho donutit aby a[1-99] prenasobovalo iba tou c1 , mam excel vista mam dojem ze v starych to fungovalo normalne
nejaky napad ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hecate:

musíte použít klávesu F4, která slouží k "zablokování" buňky..můžete tak ve vzorci zablokovat jednu buňku, sloupec, nebo řádek, podle toho kolikrát F4 zmáčknete (podle toho kde všude máte symbol dolárku)...ve vašem případě stačí zmáčknout v první buňce 1x F4 u čísla C1, abyste tam měl dva dolárky - u čísla i u písmene...tj. A1*$C$1..a pak už jen roztáhnout dolů..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...