Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EXCEL - rady a tipy


phynek

Doporučené příspěvky

kvetenek: Musíš v indikátoru zareferencovat Microsoft.Office.Interop.Excel.dll, tutorial k základnímu ovládání excelu z C# je třeba na support.microsoft.com/kb/302084. Data z Level 1 (tebe asi budou zajímat bid, ask a last) čteš v metodě OnMarketData(), tutorial na webu Ninji. Pokud mi něco neuniklo, last cena se musí ručně porovnávat s aktuálním bid a ask, Ninja ti to automaticky neřekne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 905
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To RocketRich: Je vice moznosti. Nasledujici popis plati pro Excel 2010. 1) Pri pouziti Copy (Ctrl+C) z jine aplikace zvolit ->Home -> "Past (Options)" -> "Use Text Import Wizard" (viz obrazek 1) -> Zvolit ve vizardu comma jako delimiter a dokoncit 2) Pokud jsou data jiz v Excelu ve sloupci pak -> select sloupce/range -> Data -> "Text to Columns" -> Zvolit ve vizardu comma jako delimiter a dokoncit (viz. obrazek 2). 3) Ze souboru -> Data -> "From Text" -> po selekci soubour zase wizard s comma.

14908

14909

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to: cruyff Nejjednodussi cestou pro bezneho uzivatele je pouzit standardni funkce excelu (plati jak pro Excel 2010/2007). Uvedeny postup predpoklada ze vsechny texty jsou v bunkach v jednom sloupci pod sebou. Obdobne je to mozne aplikovat na samostatne bunky.: 1) Ve sloupci "A" jsou originalni texty 2) Do sloupce "B" napisme excel formuli "=CONCATENATE(A1,",")" pokud tedy orig. text je v A1. Formuli zkopirujem do ostatnich bunek ve sloupci B 3) Vybereme bunky ze sloupce B a zavolame funkci ke kopirovani (Ctrl+C) 4) Vybereme cilovou oblast pro PAST a pak zavolame specialni past funkci -> "Past Values" nebo "Pest Special" (viz. obrazky) 5) Sloupec B pak muzeme smazat.

14913

14914

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mám trošku triviálnu otázku ktorá mi ale robí časový problém. Ide o to že ked si vyvodím vzorcom isté hodnoty a následne ich chcem kopírovať tak mi automaticky kopíruje aj vzorec čo potom hodnoty zruší prípadne zmení. teda moja otázka je či existuje niečo čím ponechám výsledné hodnoty ale bez vzorcu aby soms nimi mohol manipulovať kopírovaním posúvaním a podobne. ďakujem!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...