Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EXCEL - rady a tipy


phynek

Doporučené příspěvky

mira_k,
jj pravda, špatně jsem pochopil zadání. Takhle jsem na to nekoukal. Asi tuším, proč to tak chce. Já osobně kvůli tomuto na jednom listu Excelu nemám dva patterny. Špatně se v tom orientuje a dál s výsledky pracuje. Podle mě lepší je oddělovat si patterny. Zkusím na to juknout při tomto zadání ;)
R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 905
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Renooo Je to tak jak píše mira_k. Tam kde je ve sloupci pattern hodnota 0, hodnota equity se nemění a je stejná jako na předešlém řádku. Když si pak uděláte graf takové equity, tak je vykreslen špatně. Přidávám screen, jak to vše vypadá. Vlevo graf s přidáním nuly do sloupce pattern, vpravo pak graf, jak bych to potřeboval mít vykreslené a samozřejmě jsem i napsal vedle data, tak jak umím equity zapisovat a jak bych ji potřeboval zapisovat. Promiňte mi za to kostrbaté vysvětlení.

12589

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yax Napsal: ------------------------------------------------------- > madra: > > to pres vzorce, tak aby se ti to automaticky > prepocitavalo nejde (budu rad pokud me nekdo > vyvede z omylu). > Reseni vyzaduje bud pouziti VBA nebo si udelat > kontingencku a tu aktualizovat po kazdem zadanem > obchode a nebo si to delat rucne. > > Lada co napriklad takto?

12595

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mira_k
Tak ještě jednou děkuji, už se mi podařilo to, co jsem potřeboval (delší dobu jsem se k tomu nedostal takže se mi to povedlo až teťkon) Podobnou myšlenku jsem zkoušel, ale používal jsem k tomu DATA/SLOUČIT a to nefungovalo.
Takže ještě jenou moc děkuji a přeju mnoho zdarů Nouro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny tradery,
chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví, jak vyřešit následující problém:
Mám sloupec(řekněme A), ve kterém mám hodnoty profitu a pak další sloupec, kde jsem tyto hodnoty vyfiltroval(sloupec B), ne pomocí filtru, ale pomocí funkce KDYŽ - ve sloupci B mám tedy mnoho hodnot, zároveň ale i nuly(=obchody, které jsem vyfiltroval) a ve sloupci C mám bankroll, ze kterého vytvářím graf. Jenže ty nuly mi pak dělají na grafu i dlouhé ploché úseky a já bych potřeboval, aby ten graf spojoval pouze změnu hodnoty. Našel jsem, že něco podobného řeší fce SUBTOTAL, ale ta je pro opravdový Filtr. Nevěděl by, prosím, někdo jak na to?
Předem díky a hodně zdaru (tu) Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...