Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EXCEL - rady a tipy


phynek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 905
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

Dobrý den, poradíte mi prosím s převodem vyexportovaných dat v excelu na jednotlivé údaje? používám vzorce "=ČÁST" abych data rozkouskoval, ale problém nastane když se v datech pod sebou liší počet číslic. přikládam obrázek na kterém to jde vidět. děkuji za pomoc. Thony

15194

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Mám dotaz. Od včerejška procházím help k Excelu a nemohu najít jak udělat následující.
V obchodním deníku chci mít buňku, ve které chci mít určitý výpočet. Jako první potřebuji do výpočtu zahrnout ze sloupce z rozsahu H3:H500 poslední buňku, ve které je číselná hodnota. Např: poslední záznam je v buňce H150.
Jakou funkcí se dá toto v Excelu udělat, abych měl v mé buňce dosazenu hodnotu z buňky H150?
Předem moc díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobré ráno všem:-D
Pročetl jsem si zde spoustu příspěvků a díky tomu vytvořil obchodní deník, který mi vyhovuje a díky Vám za to.
Chtěl bych, ale poradit jen s jedinou věcí na kterou jsem bohužl ani s nápovědou zatím nedošel:
Chci, aby se mi do grafu přidala další hodnota, poté co ji zapíši do buňky pod ostatní hodnoty, automaticky.
Vím že jde prostě jednoduše vždy zvětšit pole hodnot grafu ručně, ale chtěl bych to mít automatické - je to pro mě taková třešinka na dortu takže Vám předem děkuji za rady.




Přeji mnoho úspěchů v tradingu a ne jen v něm.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pochopil jste správně zkoušel jsem to,ale nedařilo se mi to a asi jsem špatně pročítal protože jsem to prvně nenašel.
Teď můj problém spočívá v jiné věci:-D Nemůžu docílit toho aby mi fungoval graf na jinem listu nez v tom kde mam hodnoty uvedeny a když hodnoty v bunče po zapsaní opět smažu zůstane to už v grafu jako nula a oblast hodnot se nezmění:-(
Hold chce to asi ještě pár hodin bádání ale jak se říká ráno moudřejší večera.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

to all:
ahojte chci se zeptat...
Jak by šla udělat v excelu následující věc:
Měl bych např. na listu1 v prvním sloupci datumy, pokaždé ale jiný počet řádků.
A chtěl bych na listu2 v libovolné bunce vykreslit poslední datum z toho prvního sloupce z listu1. Myslel jsem si ze to pujde nejak nasledovne...ze na listu2 zadám do bunky....=List1!A.... a to číslo co potřebuju zadám jako vzorec počet..nebo tak nějak..napadá někoho něco,..
Díkk..
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...