Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to mira
pekny 2 obchod, vse co tam pises me take trefilo hned do oka az na tu S/R uroven neb tento trh neobchoduji a tak jsem se ptal sam za sebe proc jsi do toho nesel jiz o 2 candel drive, ja tam vidim i Head and shoulders , coz je take protitrendova formace...ale opravdu pekne a povedene

at se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Míro,

ten 2b reversal byl fakt špičkový,úplně stejně se zachovalo i TF a taky s divergencí,já ho ale nebral protože jsem proti trendy úplně vypustil,a tak jak to bývá zrovna by byl bez problémů plný PT jako u Tebe.Je podle mě fajn,že jsi přehodnotil výstupy a jdeš si pro větší profity.

Tak at se dále daří,ani ten DB nebyl určitě špatný obchod.

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to hanslama

na zaklade jakeho OS obchodujes? celkem se v tom neorientuji....
1) co te vedlo k 1. obchodu obchodovat long po prurazu Hi dne
2)druhy obchod do short jsi obchodoval jako DT?
3) treti obchod je reverz? na zaklade ceho? mohlo tam byt klidne 2b reversal ci dokonce znova DT?
4)filtrujes obchody pres swingy, divergence, CCI ...pro me tento obchod smysluplny ale po cross swinh a CCI cross 0

at se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Gordon,
ano, HaS tam je, ale to neobchoduji, nemám to natrenovany, osobně jsem se bál te S/R, je to high predchoziho swingu na dennim grafu z 27.1. a pak jako silnou S/R beru vcerejsi high, tak jsem cekal, co s tim cena udela, navic MACD-H mi pekne pokracovalo pod nulovou linkou, takze spokojenost, i když mi to stále par bodu na vstupu, tak jsem volil bezpecnejsi variantu

to borax,
osobne taky nerad beru signaly protitrendu, vyrazne jsem je omezil, dost casto jsem se na nich spalil, ale porad mi vychazi vysoké %w u techto otoceni na high/low dne. jsem spokojeny i s tim DB

ad vetsi profity, zjistil jsem, že u vsech signalu, který skončili profitem nebo B/E+2 vzdy byl daleko vetsi potencial, porad jsem vahal, protoze vim, ze uridit toto live mi delalo problemy, ale taky vim, ze kdyz vezmu podobny signal, tak mi staci par obchodu a budu si plnit plan cca. 1000 USD/kontrakt/mesic a navic tim eliminuji pro mne stres pri vstupu do obchodu a vahani, je to OK, neni ...

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to mira
jj videl jsem to jako ty, tohle byl obchod na vetsi jistotu neb klidne na S/R urovni mohli byt skalperi ci korekce a SL ci BE, po jak velkem otevrenem profitu posouvas na BE? a jak velky PT jsi schopny akceptovat a drzet korekce a neposouvat SL?
ja jsem zjistil ze muj nejvice nakoukany a natestovany a naobchodovany pomer je SLdo120 a PT do 450, jak je kolem 600 byt je S/R jeste vzdalena tak nevydrzim a bud pritahnu moc SL nebo zavru rucne....
at se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Gordon,
pritahuji na B/E+2, tj pokryji si tim i komise a mam mini zisk, po 2,5-3b., zalezi na rychlosti trhu, pokud je hodne pomaly, tak radeji po 2,5b., protože se evidentně ceně nechce "mým" směrem, pokud má dynamiku a je to rychlý, tak se snažím dávat více prostoru a čekám na otevřený profit +3b a přetahuji, samozřejmě čekám na dokončení svíčky. pak už posouvám SL podle vývoje a korekcí, nemám na to přesný plán
defaultně mám nastavené SL 2b. a PT 10b. ... obojí ale upravím podle potřeby situace, ale SL nechci mít víc než 3b., ale za poslední dobu jsem upravoval skutečně minimálně, pokud jdu to signálu dle mých představ, tak 2b. stačí .. 10b je zatím maximum, ale počkám až budu mít větší vzorek a co ukáže stats

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to hanslama,
pokud dobře čtu, tak vidím 4 obchody
- první bych nebral na průrazu high, už jsem se na nich hodně spálil, takže bych čekal na potvrzení RR, což tady nepřišlo
- druhý mi přijde zbytečný vstup, nemám to potvrzený na divergenci, cena udělala HH, ale tímto pro mne končí
- třetí jsem viděl taky, ale nestihl jsem ho, bral bych ho jako odraz od TL do trendu
- čtvrtý máme myslím totožný :) , důvody proč jsem vstupoval píšu výše

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Gordon:
dekuji za reakci. ten muj obrazek je torchu zhusteny a ponekud neprehledny, priste se polepsim :)
Muj OS je zalozeny na 50CCI nicmene neco me hrozne tahne k ciste PA. Tak to zkousim, zatim jsem toho, ale moc neprecetl a nenakoukal (krome obrazku ttady v tomto vlakne)

1. K prvnimu obchodu me vedl ten pruraz High dne. Mam za to, ze vzdy cca prvni pul hodine si trh stanovi cenovy kanal (high a Low), ktere byvaji docela silne S/R. Jak
2. Ano DT.
3. Ano reverz na zaklade prurazu High dne. Nestaci to ? Nemam zkusenosti jak casto to vyjde a jak casto ne. Backtest mam teprve pred sebou.
4. Pres divergence na 14 CCI. Na 20ticku RB se vytvorilo DT a zaroven divergence na 14CCI. Tak jsem to vzal

at se ti taky dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak ku koncu dna som spravil este par obchodov a nakoniec to nedopadlo tak spatne , vysledok za dnes -18 ale preco sem davam ten screen: pretoze na tomto obrazku je dobre vidiet kedy zacina mat broker slabsiu likviditu. krasne to je vidiet. sviecky v lavej casti su vyhladene a priamoziare a v pravej je to sami knot. Btw rozhodol som sa odstranit CCI s grafu, na klasickych tf mi to nic nehovori , uvidim ako to pojde bez neho.

7545

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím, můj dnešní obchod. NQ, RB2, 20-21:20, 1 obchod, 1xwin, SIM 1) DT na high dne, potřetí otestované high dne, které odolalo, současně zlomený DB, podpora MACD-H. počkal jsem jednu svíčku, zda se to rozjede. bohužel jsem blbě umístil PT, nechal jsem plný, ale nějak mi nedošlo, že to leží těsně pod S/R, což bylo zbytečných půl bodu, co jsem chtěl navíc, kdybych ho dal logicky na S/R bylo by to ještě lepší, takto PT +6b. ať se daří, Míra

7559

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...