Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to h0moun,
zisk/ztráta se vždy vypočítá jako rozdíl výstupní a vstupní ceny x hodnota ticku/bodu, tj na NQ ve vašem případě: 1271,25-1272,50 = -1,25, kde na NQ je jeden bod 20 USD a děli se na čtvrtiny, takže váš zisk v případě short pozice je 25 USD/kontrakt.
Což mi přijde hodně málo, velmi malý PT, jaký máte SL ? Nehledě na to, že obchodujete premarket NQ a ne hlavní obchodní hodiny, tj. 15:30-22:15 našeho času, proč ?

Píšete, že to má být backtestový obchod, což znamená, že máte testovat na "mrtvých" datech, ne živých. Nutně nepotřebujete aktuální data, otevřete si v NT minulý kontraktní měsíc nebo ještě starší a tam provádějte backtest.

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím :) Po delší odmlce píšu :) Konečně jsem trochu pokročil dál a nezkouším furt nějaký jiným system jednou RB grafy, podruhe TF grafy, DB, RR pak na chvíli Ross pak za DB, DT. Můj problém byl že se jsem něco viděl hned to zkoušel obchodovat papirově bez pořádného backtestu :) tisickrát se to tu říka ale mě to musí dojít stejně až když vidím že to jinak nepůjde :) hodně paternů v jednom systemů a pro začatečníka těžko hodnotitelných v live obchodování alespon s mojeho pohledu :) Takže konečně jsem se vrhnul na backtest zatím jenom něco kole 40 obchodu ale prozatím systém nevypadá zle uspěšnost 63 procent. A pro mě jasné signály takže něco co mi opravdu chybělo :) Takže k mojeme systému : NQ, volume 1000, ema 204 a 34 obchoduju pouze když jsem v shortu pod obě křivkama v longu naopak,ema 34 musí ukazovat trend nesmí jít rovně :) dale S/R na RB 28 za posledních 5 dní. když jsem blízko u S/R neberu obchod.SL50, Obchoduji jenom RH :) Výstup: Dvě reverzní svíce proti doji nepočítám, u S/R přitahuju SL. Dnes jsem jel chvíli papertrading pro ukázku hodím screen misto přitahnutí SL jsem přitahl PT :) Dneska +125

7648

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Btw : ked uz sme pri tom striktnom dodrziavani zobrazovania. RB ci TF alebo Volume. alebo patternov.

ja stale obchodujem to iste. jednoduche cenove patterny, uz ani neviem mam ich zopar. najcastejsie 1-2-3ku.a nech som mal zobrazenie akekolvek a pomocne indikatori akekolvek. vykonnost je pomerne rovnaka. postupne som odstranoval EMY , lebo mi vycitali ze som povedal ze ich nepouzivam . par dni teraz nepouzivam uz ani CCI. jedine co mi ostalo je Swing H/L indikator. lebo mi to pomaha posadit stop limit prikazi na spravny level. vykonnost je stale na tej istej urovni.

posledne 3 dni : 185; 45; 122

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike:

prosim tě mohl by jsi jen ve zkratce .... jde mi o to, že si chci vyzkoušet určitý MM "progrese" a chtěl bych ho vyzkoušet na forexe na micro lotech , ale jsem jen idex trader a s Forexem nemám zkušenost... jen ve zkratce Broker, platforma dík;-) zbytek už bude v poho... :-)
Všem se omlouvám za Offtop....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...