Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

Zdravím PA-many!
Nedávno tu padlo několik málo slov o VSA analýze, která je jednou ze součástí "Price Action". Pokud se chcete nenásilně seznámit s tím o co asi jde, koukněte na vlákno www.traderslaboratory.com/forums/f151/pure-vsa-5357.html , kde Eiger provádí čistou VSA bar po baru na několika 3-5 min. grafech ES. Jsou z toho patrny myšlenkové postupy, kudy se VSA analýza ubírá.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

tak a vy vsichni, co prispivate do PA vlakna, mate u me velky cerny puntik(po slovensky velku ciernu botku). To je same trend sem a trend tam, ale nikdo mi nerekl, ze existuje chlapek, ktery vykradl vetsinu mojich poznatku o PA a uspesne je sam pak obchodoval a to vsechno dokonce davno predtim nez jsem se narodil.. Ted se mi dostala do ruky kniha "Trading the Ross Hook" a nestacim se divit. Znat tuhle knihu pred pul rokem, mel bych ted nos od kokainu tak vyjety, ze bych s nim mohl snupat rodinne domky, ktere bych si kupoval jenom proto, ze bych byl znudeny do nekonecna rostouci equity.. Takze je vlastne fajn, ze jsem o ni nevedel.. tudiz beru vsechno zpatky a dekuji kuci ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to japapatramtara:
Unikl ti Ross? To je neodpustitelné! Mluvíme o něm v různých vláknech už od začátku. Tuším, že první, kdo ho jmenoval byl před lety Libic, který dle něj obchodoval Ross hooky ve spojení s Bollingerem na YM - tehdy s targetem 85 babek - tuším. že to bylo někde jeho vláknu zaměřeném k Triple Screen Systému. Pak tu kolovaly odkazy na free "Law of Charts" a na jeho "Chart Scan Newsletter", který má už něco kolem 250 čísel. A pak byl i v Praze.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike Napsal:
-------------------------------------------------------
> Nop myslim ze je zrejme s tych vstupov co tu
> nejaky cas davam ze az na jeden pattern obchodujem
> LEN Rossa

Já jsem se ptal na úspěšné tradery :D :D :D :D
Mrknu na ty screeny pořádně, dlouho jsem už pozorněji PA fórum neprojížděl, nějak na to nebyl čas. Používáš ke vstupu TTE?
Jinak díky za screeny, beru je jako velmi poučné, já na tenhle styl obchodování zatím rozhodně nemám, hodit ráno příkaz a večer se podívat, jak to dopadlo .... ustávat korekce přes půl papírového zisku apod ... já se pytlíkuju po svíčičkách na RB a jeden čas jsem měl průměrnou délku obchodu něco kolem 30 vteřin, teď už je to pravda trochu déle, ale hodiny to tedy nejsou ani náhodou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike: Tak to je fakt pech ...
Jinak jsem měl za to (nějak jsem si to matně pamatoval z fóra), že jsi někdy v obchodu až dva dny ... já bych tohle fakt nedokázal. A jestli ustojíš korekci přes 50 pips a ještě na to koukáš, tak to opravdu klobouk dolů. Každopádně mi těší, že i lidi jako Ty si udělají čas na to podělit se o zkušenosti se začátečníky, kterých je tady pořád velká přesila. Je dobré vidět, že to někomu funguje. Dodává to sílu a naději nám, zoufalcům ... díky. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...