Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ten support jsem mel na 1179 a jinak je to tak jak pise muj tiskovy mluvci Lucinek, cimz mu dekuji :-)
o vyhlasovani fundamentu jsem v 16:00 vedel, ale i v backtestu jsem k nim neprihlizel a neobchodoval je;
je pravda, ze je rozumne se pri techto dulezitych fundamentech drzet dale a pockat si kam se trh pohne; navic me az takto pozitivni zprava prekvapila

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavel K. Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ok, dekuju za odpoved tobe i tvemu mluvcimu..

muzu se zeptat jaky trh a jakym zpusobem obchodujete? Predpokladam, ze PA, kdyz jsou vase komentare v tomto vlakne a zminoval jste i Market Profil. Pripadne nejaky screen ?
Jinak jsem rad za komentare a pripominky.
At se dari.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den přátelé,
dnes ráno jsem obchodoval FDAX 03-09 3min a ve 13:12 jsem zadal stop příkaz (short), vstoupil jsem do obchodu (4405.5) a netrefil jsem se. Nicméně trh se motal ještě další tři úsečky mezi prodejní cenou a SL. SL jsem měl myslím 75 Usd. Ve 13:21 se FDAX zastavil. ES a další normálně fungovaly. Díval jsem se ještě na FESX a taky se nehýbal. Další úsečka se vykreslila až ve 14:18. Mám demo, tak jsem odešel od počítače ( jinak bych tam seděl jak přikovanej), podíval jsem se v cca 15:00 a mám ztrátu nějakých 1200 Eur.
Že se Dax na chvíli nějak sekne, nebo co, se mi nestalo poprvé. Ostatní trhy fungují normálně. Mám Mirus + Zen-Fire.
Nevím jestli je to tím trhem, nebo se to sekne někde u Mirusu, nebo co. Podívejte se prosím někdo na dnešní FDAX, jestli máte vykreslené úsečky mezi 13:21- 14:18.
Díky Bulltip

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...