Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

dnes prvni ctvrt hodinu mi netekla realna data do SIerry; pohyb cen jsem videl jen v DOM; vse se rozjelo po nekolikerem restartu az po 20 minutach po otevreni trhu obchody 02. 02. 09 NQ Sim 1) Buy Stop 1177.25; 2 kontr vstup na prorazeni 1-2-3 Low vystup PT1 + 28 tick; PT2 + 52 tick celkem: + 80 tick

7443

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Airmike

ako som tak zacal sledovat ten eurusd tak 18.10 tam bol pekny cross trend line, ccross swing aj cci pattern,
proste pekna zmena trendu, neviem ci to malo aj fundamentalne pozadie..

otazka..obchodujes aj prvy obrat mohutneho trendu na zaklade trendovej linky? alebo cakas na potvrdenie..dalsie swings..

dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Lucinek

me ten zacatek taky utekl, sice jsem videl velky Gap a cekal doplneni ale mam v OS na OR podminku odrazeni od Hi ci Low, nebo alespon naznak, ale green candel se vykreslila presne ve 15:30 a pote to jiz letelo dolu bez signalu meho OS! no neva to je tradeing...

...tim ze obchoduji na RB1,5 tak si chodim /teda kdyz jsou/ pro profity kolem 450 a SL cca 120, ale dneska chop, teda ted uz zase ne, jsem long ale moc tomu neverim, nema to nejak silu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Airmike:
jak prosim ridis sve obchody? U prvniho kontraktu vystupujes na pevnem PT okolo 10 bodu a po uzavreni PT1 posouvas na BE? U druheho vystupujes na posouvanem SL? Na EUR/USD jsi s druhym kontraktem ustal korekci 50 bodu - takze asi nectis Rossovu zasadu ochranovat 50% papiroveho zisku ?
Dekuji a at se dari.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jadvig

je to dost zlozite na vysvetlovanie. sposob aky vidim ze sa tu obchoduju futures je uplne odlisny od toho co my obchodujeme na fx. pisal som to velakrat ale zopakujem. mna ako obchodnika nezaujima to ci je nejaka korekcia alebo nie. ja ked vidim ze velky hraci su nalozeny v longoch, tak mi je jedno ze je tam korekcia 50 pips. ja som mal denny target ze euro skonci minimalne na 1.3. a tak som sa ho co najnizsie snazil nakupit a bolo.

nemam pevny target. to ze tam je 10 pips, to je uplna nahoda. kludne to mohlo byt aj 17, 34 . podla toho ake momentum ma ten prvy spike,kedy som vzal prikaz. ja viem ze je pre niekoho utopia vziat 150 pips.ked ide targety 11-12 bodou , ale na FX ked poznam denny range a viem smer. tak je to len vec nervou. su obchodnici na FX ktory drzia pozicie 500-1000 pips. ja drzim maximalne den dva. pravdu povediac teraz je euro ovela vyssie a za 2,3 dni bude zrejme este vyssie. ale ja som mal dnes rano 3 straty a 2 obchody na libre sa mi vratili s 80 bodov na BE (prvy bol nocny, a druhy bol denny. cez obed mi vyrazilo stopku na BE). takze som bol nuteny pod levelom 1.3 zavriet aby som den skoncil v pluse. zajtra si pockam na signal a pokusim sa spravit to iste.

vies ide o to nechat profity rast. ked obchodujes swingy. prepnes sa na 15M 1H graf a mas tam fantasticky pattern na UP s potencialom 200 pips, tak ti je jedno ze tam je korekcia, lebo je velka pravdepodobnost ze tam trh pride.
ak mam za den 10 obchodov s ktorych vide 1-2 taketo. tak je to v pohode. a koli 50 bodom si vrasky robit nebudem. SL pritahujem niekedy. hlavne rano, ked su trhy velmi agresivne. toto bol ale masivny trend s jasnym smerom. taketo trendy sa proste neobracaju. kazdy s velkych trendov ma urcitu dynamiku a tiez zotrvacnost. musi prejst s ostreho trendu do menej ostreho aby sa otocil. (uz som to tu pisal zaklady fyziky zo zakladky :) )

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím, moje dnešní obchody. NQ, RB2, 20-21:40hod, 3 obchody, 1xwin, 1xB/E+2, 1xloss, SIM 1) snaha o 2br na high dne, podpora MACD-H, čekal jsem korekci aspon s EMA, ale trh chtěl výš a divergence na MACD-H nebyla dost čitelná, SL 2b. 2) po delším pohybu ceny ve velmi úzkém kanálu jsem čekal na průraz short, podpora MACD-H, pak jsem se všimnul rýsující se TL a vystoupil MKT, B/E+2 3) s využitím TL vstup do trendu, po dlouhé době jsem se pustil do PT 10b. a posouvat SL, vyplatilo se, i když high si otestovalo po velmi dlouhé "úvaze" :), výsledek PT +10b. ať se daří, Míra

7488

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...