Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

Ahoj kvetenek,

Gladiator si asi niekde hnusne užíva a popíja pivo :), ale ako už v minulusti povedal, prečo otročíš na 1 min TF, ked všetko môžeš sledovať s pohodlia napr. 15 min a vstúpiš do obchodu až keď sa niečo deje. Veď ten kanál prípadne S/R vidíš i na večšom TF kde je to prehľadnejšie a keď sa cena dostane k bodu ktorý je pre teba zaujímavý, tak pozri na nižšie TF a už len načasuj vstup. Potom znížiš i počet obchodov lebo nebudeš reagovať na každý pohyb, ktorý sa utvorý na 1 min grafe. Ako tu už zopárkrát zaznelo "obchoduj menej, zarábaj viac" :). Ale inak, ideš na to dobre (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj mahrlo určitě máš pravdu, minutový graf je moc akční. Mám to pořád před očima co psal Gladiátor a těch tf kách, tak se budu snažit vstupy řešit na 3 a sledovat na 15 min. Dnes teda jeden obchod, odraz od TL, ale nevyplnilo mi to čekačku, kterou sem dal přesně na trend. linku, což mě dost naštvalo, ale jinak spokojenost.

13343

13344

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobry den Neviem si rady s tymito formaciami co si o tom myslite brali by ste ich?ako mate definovany DT/DB a RR? 1.Formacia rozdiel cloce ramien 2 tick ale nie som si isty tym druhym ramenom ci je dost velke 2.formacia rodiel close ramien je 5 tick ale medzi knotom prveho ramena a cloce sviece 2 ramena je 1 tick co si o tom myslite? 3.formacia rozdiel close ramien je 4 tick,rozhediel medzi close 1 ramena a knotom druheho ramena je 1 tick 4.formacia ,,vyskovy,,rozdiel je v pohode len ma zaujima Vas nazor na to druhe rameno co si o tom myslite?je dost velke? Zaujima aku mate definiciu pre rameno v DT/DB a aky ,,vyskovy,,rozdiel medzi ramenamy je pre Vas este obchodovatelnya aky uz nie tiez by som rad vedel podla coho porovnavate ramena DT/DB ci podla close sviec alebo knotov alebo komb. Budem vdacny za akekolvek rady/postrehy

13575

Link to comment
Sdílet pomocí služby

filip44 tohle je hodne individualni. Nejde o to jestli by ty formace bral nekdo jiny. To co nekdo bere jako DT/DB, nesplnuje pravidla nekoho jineho. Ja bych si udelal backtest na jednom timeframu a kdyz chces najit odpoved, ktere formace brat a ktere ne, tak to budes muset nejak statisticky vyhodnotit. Zapisuj si jednotlive formace a klidne si u kazdy pis jaky byl rozdil ticku, jak siroka formace byla(treba v minutach), MFE, MAE. Myslim, ze jedine to ti muze dat pesnejsi odpoved. Ja jsem nekdy davno delal podobny backtest na divergence. Jinak kdyz uz ti muzu okomentovat tvuj screen, tak pro me jsou ty formace dost uzky a malo citelny. Osobne beru high/low candle a nechtel bych asi videt rozdil vetsi nez 2 ticky. Prikladam screen jake trendove DT/DB bych asi bral. Je to 1 min tf

13576

13577

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry vecer Pocas sledovania grafu TF som nejak pochopil ze sa netreba hnat za kazdym signalom a nejak vyselektovat tie najlepsie,nebolo tazke prist ze signaly v sulade s trendom maju vacsiu uspesnot ako tie proti trendove,prave teraz riesim problem ako co najlepsie rozoznat trend pouzil som EMA 34 a 204 ale 204ka dost pomaly reaguje na zmenu trendu a casto zmeni smer trendu len pri fakt velkych pohyboch a aj ked uz k nim pride tak dost ,,meska,,proste ak je tu niekto kto obchoduje podla trendu a ma s jeho urcovanim nejake skusenosti alebo pozna nejaky dobry sposob ako co najlepsie urcit trend tak by som privital nejaku radu

13624

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim vas tento tyden jsem se rozhodl sem dat kazdy den svoje LIVE obchody se zakladni popiskou, kdo cetl pred rokem moje vlakno tak muze srovnat kam jsem se dostal, ale muj system je dost slozity na informace a tak neni jednoduchy pro kazdeho a pro zacatecniky asi uz vubec ne, ale neni jedinym profitujicim systemem a nechci si brat patent na rozum, jen tydeni LIVE ukazka...at se dari

13625

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...