Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Remarque vcera som rozmyslal nad novou moznostou vstupu, urobit si Dve ATM strategie. jednu pociatocnu s dvoma kontraktmi , kde prvy kontrakt skonci na PT, 2x vacsom ako bol SL a druhy pojde ako runner. ked dostanem druhy signal na vstup, do toho isteho trendu, tak vyuzijem druhy template, kde pojde len 1 kontrakt.

velkou vyhodou ninji je moznost priemerohania pozicii, neviem sice ako sa to vyuctuje do reportu , ale na grafe sa spocita prva a druha pozicia a vstup sa posunie na ich priemer, takto by sa dalo do trendu prikupit 1-2x a pritom kontrola rizika by bola hodne jednoduchsia.

tuto strategiu som si otestoval na FX, je dost mozne, ze bude dobre fungovat aj na Futures, uvidime, otestujem to. neskor. dalo by sa tym vyrazne zvysit RRR a tiez by to malo obmedzit pocet obchodov.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Příští týden jsou podle toho co jsem koukal burzy od pondělí do středy zavřený tak tenhle týden to chce asi obchodovat nad plán víc dnů než jen tři. Přikládám svojí dnešní hrůzu. Moje čistý zisky se po dnešku ztenčily na 480$. Asi to nechce usnout na vavřínech. Dnešek celkem 4x SL, 1x PT :( Jinak až daněk doladí systém tak zase prý bude přispívat screenama tak nám to třeba zase všem trošku pomůže.

6432

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak se taky připojuju se svými včerejšími a dnešními výkony. Včera to tradičně jelo hodně pomalu, tak jsem se dneska rozhodl, že snížím TF a pojedu se dvěma kontrakty. Včera jsem měl dvě ztráty, přesto mě to vůbec nevadilo. Ale dneska, i když jsem byl v zisku, tak jsem byl tradičně lehce nervozní a váhal se vstupy. Možná, že to tady ani tak nepatří, ale jak prožíváte obchody vy? Taky máte v tomhle lepší a horší dny?

6433

6434

Link to comment
Sdílet pomocí služby

frame3:

Dival jsem se na tve obchody:

1. Na tenhle DT jsem taky vstoupil a dopadl jsem stejne. Udelal jsem chybu v tom, ze se mi tam vytvorily zelene svice, po kterych mi melo byt jasne, ze je to falesny signal do downtrendu.

2. Tady to je pro mne taky jasna chyba. Ja tam vidim maly pattern HaS do uptrendu. Nejdrive 2bR s div na CCI a potom 1-2-3. Skoda, ze jsi nesel do toho dalsiho DT.

3. U trojky bych se vstupu nebal, protoze je videt, ze se to odrazilo od toho swingu, ktery to chvili pred tim prorazilo.

4. Tam bych nevstoupil. Pred signalem se vytvorilo 2bR s div na CCI.

5. Tady zase vidim, ze jdes proti malemu HaS do downtrendu.

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

RMKomodity:

1. ano tam bylo u mě možná záhodný vystoupit hned na tý první zelený co se proti mě udělala
2. přesně tak. všiml jsem si toho až pozdě a ten HaS jsem tam viděl až teď jak si to napsal. Neměl jsem to brát protože už se vytvořil vyšší dolní vrchol.
4. chlape máš pravdu. 2bR proti mě. Začnu si těhle věcí všímat.
5. tam už to HaS nevidim skoro vůbec ale byl to špatnej vstup kterým se autor snažil už jen odvrátit neodvrátitelnou ztrátu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

RMKomodity Napsal:
-------------------------------------------------------
> 2. Tady to je pro mne taky jasna chyba. Ja tam
> vidim maly pattern HaS do uptrendu. Nejdrive 2bR s
> div na CCI a potom 1-2-3. Skoda, ze jsi nesel do
> toho dalsiho DT.

RMKomodity >> ja jsem asi tupej..... tim 2bR myslis low (cca 20:09) a lower low (cca 20:16) ? diky


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...