Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

frame3 >> pokud vstupní signál není na S/R pak se mi signál opravdu musí hodně líbit, abych ho vzal, u toho prvního obchodu jsem měl takový divný pocit, formace nevypadala extra vábně to je pravda, široké, úzké, myslím, že to vychází tak na stejno, asi tak - snažil jsem se testovat DT, DB které budou výškou přesně na chlup, a stejně takhle ti vycházet nebudou, nejde to škatulkovat, jak do výšky tak do šířky, jednou vyjde to, podruhé ono.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

migus:

na BE zatim posouvám spíš ve vyjímečných případech. Ale nejspíš si brzo stanovim nějaký pevnější pravidla pro posun na BE protože například včerejší den by při posouvání skončil extra dobře. Zatim si řikám že při tak malejch profitech nemá moc cenu posouvat ale asi bude lepší jít cestou ochrany kapitálu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hlavní strategii mám na NQ RB1,75...zkusím ale i Volume1500. Přikládám včerejší obchody. Rád bych podotknul, že zatím nemám dostatečný vzorek obchodů na to, abych mohl vytvořit analýzu MFE a MAE, proto mám teď SL a PT odvozené od toho co obchoduju na RB1,75, ale už si to hezky upravuju, takže koncem listopadu na tom budu v tomto ohledu lépe.

6416

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...