Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Hezký den, nějakou dobu pozoruji diskuzi a rozhodl jsem se, že se také pokusím přispívat svými screenshoty. Jsem začátečník a v tuto chvíli obchoduji pouze v SIM režimu. Zdůrazňuji to především proto, aby mé screenshoty nebyly brány nějak zásadně - spoustu věcí ladím za pochodu, občas dělám věci, které mi později hlava nebere :) Ale to je asi i důvod, proč se se svými screenshoty zde chci chvíli dělit - věřím, že v tradingu je třeba určitá konzistence a sebereflexe, což publikování obchodů do fóra může představovat. Navíc bych rád během tak měsíce či dvou začal obchodovat živě a může být zajímavé sledovat, jak se mi povede :) V tuto chvíli obchoduji ES, timeframe volume 5000. Nejsem moc technicky založený, takže se snažím postavit obchodní plán způsobem jako je to popisováno v tomto vlákně - sleduji čistě cenu a snažím se obchodovat do trendu (tj. nastupovat na korekcích). Protitrendově beru pouze některé formace DT/DB. Snažím se do trhu zakreslovat různé S/R úrovně a učit se, kde se trh otáčí a kde nikoliv. Na SIMu obchoduji se 2 kontrakty - SL používám 8 ticků (100 USD / kontrakt). Co se výstupů týče, s těmi zatím dost bojuji. V zásadě vystupuji na PT, jeden mám 8 ticků, druhý 24 ticků, ale ne vždy PT dodržuji - prostě v tomto zatím experimentuji. Obchoduji většinou dopolední US seanci. Na grafech mám US čas (aby to někoho nemátlo, trhy tedy na mém grafu otevírají v 8:30). V příloze jsou moje dnešní obchody jak jsem je bral v reálném čase při sledování trhů (ale na SIMu) s drobným komentářem. Výsledky jsou bez komisí a přikládám je zde proto, abych mohl časem komentovat např. zlepšování/zhoršování mé výkonnosti na základě nějakých "faktů" :). Sport

6506

6507

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, můj dnešní obchod. NQ, RB2, sim. Krásný DB, který se mi vytvořil na S1,5 a pátečním Low, vstup potvrzený druhou reversní svíčkou MACD-H. Výsledkem byl plný PT. Jelikož dorazila návštěva a zjistil jsem, že komunikace s ní přes jednu místnost a pořádný sledování grafů, byť sim, mi moc nejde, tak jsem to zabalil :) ať se daří, Míra

6511

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taky přikládám dnešní obchody. 2xBE,1PT, celkově +100$ Airmike: nechci ti tvojí nadšenost kazit ale jestli si chceš alespoň trochu snížit dávku optimismu tak si projdi až budeš mít chvilku znovu starší data třeba kontrakt 12-07 :-) Dřív to jelo fakt úplně jinak a mám obavu že tam to tak jednoduchý jako dnes nebylo.Až (jestli) se zase vše vrátí do normálu tak budem rádi za jeden dva obchody denně. Jinak mě u tebe celkem udivuje že máš za celou dobu zakreslenou jen jednu SR. Nemůžeš jim zatím přijít na chuť nebo v tom je nějaký zmáměr?

6515

6516

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taky příkládám své dnešní obchody. Dneska mi nebylo přáno dosáhnout plný PT s druhým kontraktem. Mé nastavení: vstupy na RB7, SL = 9 ticků u obou kontraktů, 1K má PT 11 ticků, 2K má posun na BE+1 po dosažení 11 ticků a PT na 21 ticků, PT upravuju s ohledem na swingy, výstupuju i ručně, pokud se mi něco nelíbí. Takže jak to dneska dopadlo: 1K: Obch. č. 1: PT Obch. č. 2: BE (ručně) Obch. č. 3: PT Obch. č. 4: PT Obch. č. 5: PT 2K: Obch. č. 1: + 1.75 b. (ručně) Obch. č. 2: BE (ručně) Obch. č. 3: BE + 1 Obch. č. 4: BE + 1 Obch. č. 5: BE + 1 Celkově + 11.25 b. Jinak musím říct, že během odpolední seance byly nadherné signály. to sport: Musím se přidat a říct, že to jsou hezké trejdy. Určitě pokračuj a přispívej.

6517

6518

Link to comment
Sdílet pomocí služby

frame3 system ktory obchodujem som vytvaral na datach s 2007 roku, takze sa o to vobec nebojim. zo signalou sa snazim vyberat len to najlepsie, priemer mi vychadzal 5-6 obchodov za seansu aj ked bolo pokojne obdobie.
SR urovne si kreslit nemusim, lebo ich vidim aj volnym okom. dolezite su len formacie v grafe a formacie na CCI. a trendove linky nic ine mi netreba. :)

Btw zabudol som dodat, ze ja trejdujem len do trendu, takze protitrendove signaly beriem len zriedkakedy. a kedze vacsina obchodov na SR urovniach vznika protitrendovo, tak nemam pocit ze by som si ich musel kreslit. pre trend su podstatnejsie trendove linky ako SR urovne

Link to comment
Sdílet pomocí služby

RMKomodity:

Nářez. Jsem rád že to vidíme podobně. Zkouknul jsem to a vidim že prostě i když máš o malinko jiný rozpětí RB tak nám to vychází zhruba stejně.
Aktuálně bádám nad jednou podmínkou kterou budu muset splnit před tím než půjdu live. Přemýšlím nad tím abych si stanovil že dokuď nebudu mít například vzorek 100 obchodů kde nebudu mít alespoň 50$ průměr na obchod tak live prostě nepůjdu. Jen nevim jestli to není až moc drsná podmínka. Sice bude asi obtížný něčeho takovýho dostáhnou ale mám pocit že bez toho bych v live jen tak neuspěl. Co ostatní berete jako provozuschopnou hodnotu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...