Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

ahoj RMKomodity:
- první zakrouzkovany DB bych nebral, pro mne to neni nic, dival jsem se i do sveho grafu a neodrazi se mi to z niceho vyznamneho
- druhy bych taky nebral, protoze to na muj vkus moc lita okolo EMA, tenhle signal jsem dnes resil take, ale jednak mi jde kolem EMA34 a taky MACD-H mi hlasi revers, takze nic, osobne jsem chtel pak vstoupil, jak máš ty druhy obchod, ale nejak jsem prováhal.

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

RMK >> Gratulace k super výsledku :) Ano je pravda, že včera bylo dost hezkých signálů, taky jsem měl doobchodované (3obchody) a pak se vyskytl super signál, sice jsem nebral, ale myslím, že v případě, že se vytvoří opravdu super signál by se brát asi měl, záleží na každém. Třeba pokud bych měl za danný den profit tak bych ten signál ještě bral, ale pokud bych měl 2 ztráty a tudíž můj maximální limit na ztrátu hotový tak bych nevstoupil i kdyby ten signál byl sebekrásnější. Už to fakt je na každém, co kdo prefuje. DB: 1) Podle mě to vůbec není DB, levé rameno ani není ramenem.Tohle rozhodně ne 2) Taky jsem váhal, nakonec jsem nevzal, protože i když to bylo na S/R tak se mi nelíbil snižující se swing, navíc vstupní svíčka do 2bR. Podle mě DB se známkou (*). Dá se brát, ale nic moc.

6532

Link to comment
Sdílet pomocí služby

11.11.2008 NQ RB1,75 Dneska ty výsledky vůbec neberu, vzhledem k tomu, že je v USA svátek jsem si naplánoval úplně jiný program než trading, nakonec jsem zjistil, že se jelo, tak jsem k tomu zasedl po 19:00..čili jsem si úvod projel stylem že jsem posunoval svíčku po svíčce, regulérní obchod jako paper je až ten poslední.

6533

6534

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Remarque:

Diky za pripominky k tem mym DB. Nic mene jsem tedka vola aky zmeteny :-). Kdyz se divam na ten tvuj posledni DB, tak mi rekni, kde tam vidis tu levou nohu :-). To ja uz tu levou nohu mam u toho radoby DB vetsi :-). Me to spise prijde jako RR nez DB, ale je to pouze muj subjektivni pohled.

Jeste co se tyka CCI u trendovych DTDB, tak podle mne ta divergence u nich neni tak zasadni. Podle mne je dulezite, jestli CCI kleslo u druhe nohy do bezne oblasti, nejlip do prostoru +- 35 a udela to tam zobacek.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

RMKomodity

podla mna ani ten remarqou obchod nieje DB. je to bezne prerazenie SR urovne, formacia DB by mala mat tvar pismena W a formacia DT by mala mat tvar pismena M. ak nema, a nieje jasne viditelna v grafe tak to nieje DB ani DT. moze ist o nejaku inu formaciu, ktora sice moze mat vybornu percentualnu uspesnost, ale podla mna by sa mohla volat trebarz kolobezka. :)

chalosi pardon ze vam do toho kecam. ak to vadi tak sklapnem :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

RMK >> aha, s tím CCI je to zajímavé, posleduju, protože divergence u trend. DTB mi nějak moc nesedí, tam podle mě div. opravdu nemá moc smysl.

K tomu poslednímu DTB: Co na to říct :) Vím, že je to spíše RR, ale už to hážu do jednoho pytle :) Jde asi o celkový dojem, na S/R kde se to už otočilo, pro mě souměrné RR :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Remarque: Tak hlavne, ze to vydelava. Klidne se to muze jmenovat i kolobezka :-)))). Podle mne je to o tom, ze se ti dana formace libi, pak uz je jedno jak si to clovek pojmenuje. Airmike: Prikladam jeden screen se dvema patterny. Koukni se na to a prosim te a napis, jestli tohle jsou tohle podle tebe uz DB do trendu nebo ne. Jsou zase zakrouzkovane. Jinak me to urcite nevadi, ze nam do toho kecas, vsak o to prece jde ne. A stejne si nekde daleko na konci dratu, takze bychom ti ani nemohli dat do budky, aby si sklapnul :-))))).

6535

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pani tak som ten obrazok stiahol a nakreslil som co si myslim ze zodpoveda podmienkam DT/DB ani jeden s paternov co si oznacil nieje DB, pretoze patern musi mat tvar ako som povedal W alebo M. oznacil som dva signaly ktore toto priblizne splnaju. prvy urcite, je DT, druhy nieje lebo na to aby bol DT nieje odraz od urovne a sa namiesto neho vytvaroval 1-2-3 pattern. ktory je ale rovnako silny ako DB a DT

6537

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...